Zintegrować pracowników na wyjeździe

 

Jest wiele form integrowania pracowników firmy. Spotkanie podczas kolacji, impreza plenerowa, a może wyjazd? Każdy sposób jest dobry. Za każdym razem można osiągnąć wiele korzyści. Pracodawcy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że warto przygotować tego typu inicjatywę, choćby raz na jakiś czas. Dzięki temu pracownik poczuje się częścią całego zespołu, będzie miał świadomość, iż jego praca jest dostrzegana i doceniana, a poza tym to znakomita forma motywowania do dalszego działania.

Podlasie idealne na integrację

imprezy integracyjne na podlasiu dla firmIntegracyjne spotkanie można zorganizować na przykład w restauracji w formie uroczystej kolacji z dyskoteką. Jest na pewno okazja, by ze sobą porozmawiać, nakreślić plany na przyszłość albo wręczyć podziękowania lub nagrody. Zorganizowane wyjście na kręgielnię albo na tor gokartowy także stanowi formę integracji. Coraz popularniejsze są jednak dalsze wyjazdy, czasem za granicę, innym razem w różne rejony Polski. Interesującym pomysłem są na przykład imprezy integracyjne na podlasiu dla firm. Dlaczego akurat Podlasie? Przede wszystkim z tego względu, że ta część kraju oferuje bardzo wiele różnych atrakcji oraz udogodnień. W tych okolicach można na przykład bez kłopotu znaleźć obiekt noclegowy, który pomieści grupę turystów, w tym przypadku przedstawicieli konkretnej firmy. To istotne, by miejsce było komfortowe i oferowało choćby siłownię, saunę albo SPA. Jak można integrować się na Podlasiu? Na pewno aktywnie. Jedną z możliwości są spływy kajakowe. Tras w tym regionie nie brakuje, wypożyczalni sprzętu również, podobnie jak stanic kajakowych. Podczas spływu jest okazja, by spędzić czas w grupie, porozmawiać o kwestiach, o których na co dzień nie ma szans dyskutować, albo po prostu cieszyć się chwilami spędzonymi w otoczeniu pięknej przyrody. Oczywiście można też wyjść z kajaka, aby zwiedzić okolicę. Wycieczki rowerowe również mogą się okazać znakomitym sposobem na integrowanie pracowników. W tym przypadku szlaków też jest sporo, a wiodą one malowniczymi okolicami. Paintball albo wycieczki po okolicy na pewno także się sprawdzą.

Możliwości spędzania czasu na Podlasiu na pewno więc nie brakuje. Oczywiście wieczorne ogniska w gronie kolegów i koleżanek z pracy to znakomita forma integracji. Wizyta w SPA lub relaks na basenie będą stanowić świetny odpoczynek po całodziennych atrakcjach i aktywnościach. Być może nawet uda się przygotować jakąś firmową kolację. Podczas jej trwania będzie okazja wręczyć nagrody i porozmawiać o najbliższych celach lub wyzwaniach. Między innymi z tych względów warto zdecydować się organizację firmowego wyjazdu integracyjnego.