Zastosowanie poleconej henny do włosów

 

Jak byłam młoda, to często farbowałam włosy na różne kolory. Z natury miałam je ciemne, ale lubiłam jasne kolory i najczęściej takie nosiłam. Włosy przez te zabiegi i słabej jakości farby, które kupowałam miały słabą kondycję i były zniszczone. Postanowiłam więc nie farbować więcej włosów i wróciłam do swojego naturalnego koloru. Nie było to dla mnie łatwe, ponieważ lubiłam zmiany.

Piękny kolor włosów po zastosowaniu henny

polecana henna do włosówPo dwóch latach, jak już nie farbowałam włosów, to wiedziałam, że dłużej nie wytrzymam. Ciągle miałam takie same włosy i nie wyróżniałam się niczym. Nawet zmiana fryzury mi nie pomagała. Myślałam nawet o tym, żeby kupić jakąś drogą farbę do włosów, ale wszystkie jednak niszczyły włosy a moje zbyt zdrowe nadal nie były. Wybrałam się na zakupy do galerii handlowej, gdzie powstała nowa drogeria. Podobno oferowali tam dobrej jakości kosmetyki do włosów i liczyłam, że znajdę tam coś interesującego dla siebie. Na półce stała polecana henna do włosów, o której słyszałam już jakiś czas temu w jednym z programów telewizyjnych. Nigdy wcześniej nie stosowałam na włosy henny i nie do końca wiedziałam jak taka henna działała. Podeszła do mnie kobieta z obsługi, żeby udzielić mi pomocy z czego się ucieszyłam, ponieważ zamierzałam tego dnia zmienić kolor włosów, ale chciałam to zrobić bezpiecznie. Zapytałam więc o tę polecaną hennę i uzyskałam mnóstwo cennych informacji. Henna wcale nie niszczyła włosów jak w przypadku klasycznej farby i mogłam ją stosować często i bez żadnych konsekwencji. Wybrałam sobie kolor wiśniowy, bo taki mi się najbardziej spodobał. Przeczytałam jeszcze informację w jaki sposób nakładać na włosy hennę i już wiedziałam, że cały ten zabieg będzie banalnie prosty. Po powrocie do domu od razu zabrałam się za swoje włosy. Kiedy już je zmyłam i wysuszyłam, to zauważyłam coś niesamowitego. Włosy były piękne, miękkie i wyglądały zdrowo. Kolor, który wybrałam był intensywny i dokładnie pokrył wszystkie moje naturalne włosy. W końcu wyglądałam atrakcyjnie i nabrałam więcej pewności siebie. Od tej pory zamierzałam już zawsze farbować włosy, stosując hennę, która była dla mnie idealna.

Moim koleżankom od razu poleciłam ten produkt do farbowania włosów, ponieważ był bezpieczny i co najważniejsze, nie niszczył włosów. Kolorów do wyboru było mnóstwo a cały się zawsze zmywał i nie było nigdy problemów z ciemniejszymi końcówkami włosów. Byłam tym produktem tak zachwycona, że polecałam go wszystkim. W końcu znalazłam dla siebie idealny kosmetyk.