Zaproszenie z kokardkami na ślub

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Para młoda zazwyczaj chce dopiąć wszystko na ostatni guzik, aby bez stresu dobrze się bawić na weselu oraz z uśmiechem przejść przez moment zaślubin – czy to w urzędzie stanu cywilnego, czy przed ołtarzem. Bez względu na to, jaki rodzaj ślubu wybierzemy, musimy sporządzić odpowiednio wcześniej listę gości – jest to niezbędne choćby ze względu na wybór odpowiedniej wielkości obiektu weselnego, który należy zarezerwować dużo wcześniej, szczególnie jeśli data przypada w sezonie ślubnym.

Szykowne zaproszenia na ślub

eleganckie zaproszenia ślubne z kokardkąPrzed ślubem ustalamy wraz z przyszłym współmałżonkiem, z kim chcemy świętować ten najważniejszy dzień. Robimy listę gości – mniej lub bardziej obszerną, w zależności od naszych relacji oraz oczywiście budżetu weselnego. Niemniej jednak, niezależnie od tego ile osób ma się zjawić na ślubie, musimy w jakiś sposób ich zaprosić. Oczywiście na tak doniosłe wydarzenie nie wypada zadzwonić i zaprosić telefonicznie, bądź przez wiadomość SMS. Również osobiste, ale słowne zaproszenie nie wchodzi za bardzo w grę. Mając bowiem papierowe zaproszenie nasi potencjalni goście w każdej chwili mogą spojrzeć na datę i godzinę ślubu oraz miejsce wesela, dzięki czemu będą mogli zaplanować sobie ten dzień, lub dwa dni w przypadku wesela z poprawinami. Dlatego przydadzą nam się eleganckie zaproszenia ślubne z kokardką, które podkreślają uroczystość wydarzenia, jakim jest ślub i wesele. Ozdobne kokardki na zaproszeniach mogą być nawiązaniem do pozostałych dekoracji weselnych lub akcesoriów, jakie para młoda ma dołączone do ubrań ślubnych. Oczywiście każde zaproszenia można spersonalizować, poprzez wybór najbardziej odpowiadającej nam kolorystyki czy motywu ozdobnego – jeśli chcemy go umieścić. Można postawić również na minimalizm i jako jedyny element ozdobny na zaproszeniu zostawić po prostu skromną kokardkę. Goście z pewnością będą mile zaskoczeni eleganckimi zaproszeniami, które dodatkowo podkreślą fakt, iż są oni dla nas niezwykle ważni.

Jeżeli chcemy, aby na naszym weselu wszystko było spójne i eleganckie – zacznijmy od stosownych zaproszeń dla gości. Będą oni z pewnością zachęceni do udziału w naszej uroczystości, jeśli dostaną ozdobne i estetycznie wykonane zaproszenia ślubne. Jest to uroczystość wyjątkowa, dlatego zaznaczmy jej charakter już na etapie wręczania zaproszeń właśnie. To, w jaki sposób wykonamy tą czynność może dużo powiedzieć o nas samych oraz o przywiązaniu do tradycji, czy znaczenia tego wydarzenia.