Zamawianie odzieży BHP przez internet

Każdy pracownik w fabryce musi posiadać odpowiednie ubranie i buty żeby mógł bezpiecznie wykonywać swoją pracę. Przydatne są również ochronne okulary, nakrycia głowy, czy kombinezony. Wszystko zależy od tego na jakim stanowisku kto pracuje, z jakimi substancjami ma styczność. Odzież musi być zgodna z przepisami ujętymi w normach bezpieczeństwa i higieny pracy. Inaczej nie nadaje się do noszenia w specyficznych warunkach.

Odzież BHP wysokiej jakości

odzież bhp w hurcie w SzczecinieJa dla swoich pracowników chciałam najlepszej jakości produktów. Musiałam się dowiedzieć gdzie do kupienia jest najlepsza odzież BHP w hurcie w Szczecinie. Przy takiej ilości pracowników nie było mowy o zakupach detalicznych. A co do miasta to nie zamierzałam się nigdzie ruszać by zrobić zakupy. Chciałam ogarnąć wszystko na miejscu. Odzież musiała mieć wszystkie normy i atesty, a także być robiona z materiałów dobrej jakości. Tkanina powinna być śliska, powlekana, by zabrudzenia nie wnikały w tkaninę, a ubrania się łatwo czyściło. Kupiłam trochę kompletów spodni i kurtek, jak również kombinezonów, żeby pracownicy mieli wybór, co im się wygodniej nosi. Ubrania powinny mieć ściągacze w nadgarstkach i przy kostkach, żeby się nie podwijało. Wszystkie kieszenie muszą być pojemne, tak by dało się do nich wsadzić miarkę, drobne narzędzia, czy jakiś śrubokręt. Przydatne są kieszonki otwarte, jak i zamykane. Zamki błyskawiczne moim zdaniem nie są potrzebne, kieszonka na rzep jest wystarczająca. Odzież nie może być zbyt sztywna, ale też musi byś trwała. Żadne cienkie materiały, które będą się pruć i rozdzierać nie wchodzą w grę. W fabryce jest dosyć ciepło, nawet w zimie, zatem ubranie nie musi być ocieplane. Wręcz przeciwnie, lepiej by było przewiewne i lekkie. Wybrałam ubrania w ciemnych kolorach, tak by nie było widać na nich zabrudzeń. Były w kolorze granatowym, czarnym i szarym, w zależności od sekcji w jakiej pracują osoby zatrudnione. Ubranie pasowało także kolorystycznie do butów i kasków. Nie ma to żadnego znaczenia dla pracowników, ale jak dla mnie jest spójne i po prostu przeważyły względy estetyczne. To że jest to fabryka to nie znaczy że nie może być ładnie.

Zakup odzieży BHP był dla mnie prosty. Doskonale wiedziałam czego chcę, jakich ubrań poszukuję. Musiałam się tylko upewnić co do rozmiarów ubrań jakie noszą moi pracownicy. Na miejscu wybrałam fasony, kolory, materiały. Jak się coś zobaczy na żywo to zawsze lepiej jak w internecie. Przynajmniej mam pewność, że to dobrej jakości odzież, która będzie służyć pracownikom przez długie lata.