Wygodna koszula flanelowa dla mężczyzn

Mój mąż nigdy nie nosił koszul flanelowych, ponieważ zawsze twierdził, że są one zbyt robocze. Ja sądzę inaczej – według mnie idealnie pasują dla każdego mężczyzny, niezależnie od wieku. Może nie nadają się na spotkanie biznesowe, ale na spacer, czy nawet na randkę – jak najbardziej. Ostatnio, zauważyłam u niego pewną zmianę. Zaczął ubierać się w stylu bardziej młodzieżowym, czasami casualowym. Lubi teraz nosić koszule do jeansów albo do sztruksów. Jeszcze do niedawna nosił wyłącznie elegancie koszule twillowe albo lniane do spodni garniturowych.

Szeroki wybór koszul flanelowych w sklepie online

tania flanelowa koszula męskaWczoraj mąż poprosił mnie, abym kupiła mu w sklepie online dwie koszule flanelowe w czerwona kratę albo siwą. Wejdę zaraz na stronę sklepu internetowego z odzieżą męską i postaram się znaleźć odpowiednie modele. Muszą być z małym kołnierzykiem, kieszonkami i z dobrej jakości materiału. Bawełna powinna być stuprocentowa, bez żadnych domieszek sztucznych tworzyw. Mąż jest uczulony na syntetyki, wystarczy że tylko raz założy ubranie z domieszką sztucznej tkaniny i od razu jego ciało jest obsypane uporczywą wysypką. Mam też ograniczony budżet, bo na dwie koszule mogę przeznaczyć jedynie dwieście złotych. Taka tania flanelowa koszula męska wcale nie musi być niskiej jakości. W sklepach online, często zdarzają się duże promocję, szczególnie w okresie przedświątecznym. Liczę na to, że załapię się na taką okazję. Jak się okazuje, w moim sklepie internetowym jets zniżka w postaci trzydziestu procent na cały asortyment, jeśli dokona się zakupów powyżej stu pięćdziesięciu złotych. To bardzo ciekawa promocja, bo zapłaciłabym ponad sześćdziesiąt złotych mniej. Jedna koszula flanelowa kosztuje dziewięćdziesiąt dziewięć złotych. Zamówię dwie: jedną w czerwona kratę, a drugą w siwo-granatową. Obydwie są ze stuprocentowej bawełny, bez domieszek syntetyków. Myślę, że trafiłam na wspaniałą okazję, nie będę już szukać innej oferty.

Zamówienie ma przejść w ciągu trzech dni. Dostawa jest darmowa, co mnie bardzo ucieszyło. Gdyby koszule nie spełniły męża oczekiwań, to jest możliwość odesłania ich w ciągu dwóch tygodni. Podoba mi się taka klarowna i uczciwa polityka tego sklepu internetowego. Nie sądzę, abym musiała odsyłać zakupionych produktów, ale wszystko może się zdarzyć. Mój mąż należy do bardzo wybrednych osób, więc ubrania w jego szafie są bardzo wysublimowane. Nie ma żadnych przypadkowych ubrań, każdy dodatek jest dobrze przemyślany. Mąż jest moim przeciwieństwem, ponieważ ja stawiam na wygodę.