Warszawskie serwisowanie telefonu

Odkąd tylko pamiętam, bardzo lubię majsterkować. Naprawianie uszkodzonych rzeczy daje mi bardzo dużo satysfakcji. Najczęściej obcuję z elektroniką. Uszkodzone sprzęty do naprawy otrzymuję najczęściej od swoich znajomych, czy też od rodziny. Doskonale wiedzą, jak bardzo lubię zajmować się takimi rzeczami. Często też wynagradzają moją pracę drobnymi kwotami. W końcu jednak postanowiłem na poważnie zabrać się za swoje hobby, zakładając firmę serwisującą telefony.

Firma zajmująca się serwisowaniem telefonów

serwis telefonów w WarszawiePasję do majsterkowania z pewnością odziedziczyłem po swoim tacie. Pracuje on jako elektryk i również okazjonalnie naprawie różne sprzęty rodzinie, czy też znajomym. Gdy zacząłem gromadzić coraz więcej środków pieniężnych za naprawione sprzęty, dotarło do mnie, że powinienem wykorzystać swój talent. Stwierdziłem, że w mojej sytuacji idealne będzie założenie jednoosobowej działalności gospodarczej. Jednym z najczęstszych naprawianych przeze mnie urządzeń są telefony komórkowe. Dlatego też postanowiłem, że skupię się na serwisowaniu smartfonów. Byłem z siebie bardzo dumny, kiedy mój plan na biznes, jakim był serwis telefonów w Warszawie, został wcielony w życie. Nie mogłem się doczekać, kiedy zacznę otrzymywać swoje pierwsze poważne zlecenia. Najpierw jednak postanowiłem zająć się marketingiem i reklamą mojego serwisu GSM. Postawiłem przede wszystkim na reklamę w Internecie. Założyłem swojej firmie profilie w mediach społecznościowych, tą drogą również chcąc pozyskać klientów. Dałem także ogłoszenie o usługach swojej działalności do lokalnej gazety. Wszystkie moje działania miały zapewnić mojemu przedsiębiorstwu sukces. Bardzo na to liczyłem. Po studiach niekoniecznie chciałem pracować na etat w jakiejś firmie, musząc słuchać poleceń przełożonego. Sam dla siebie chciałem być szefem i głęboko wierzyłem w to, że ta sztuka mi się uda. Miałem nadzieję, że nie będę miał problemu z pozyskiwaniem nowych klientów, a co za tym idzie — z opłacaniem co miesiąc rachunków i zwyczajnym utrzymaniem się.

Teraz kiedy już od kilku miesięcy prowadzę własny serwis telefonów komórkowych, jestem bardzo szczęśliwy. Mam wielu klientów i zarabiam całkiem dobrze. Cieszę się, że podjąłem tak odważną decyzję o założeniu własnej działalności. Jako jej szef jestem z siebie bardzo dumny, ponieważ do tej pory radzę sobie świetnie. Mam nadzieję, że dobra passa jeszcze długo mnie nie opuści. Kto wie, może w przyszłości będę mógł pozwolić sobie na zatrudnienie pracownika? Jestem ciekaw, co przygotował dla mnie los.