Usługa powiększania ust

Z plakatów często uśmiechają się do nas modelki o dużych i wydatnych ustach. Ich intrygujący wygląd przyciąga uwagę, a duże usta kojarzą się z czymś zmysłowym. Wszechobecność takiego wizerunku skłania wiele kobiet do skorzystania z usług medycyny estetycznej i z zabiegu powiększania ust. Jest wiele sposobów na przeprowadzenie takiego zabiegu.

Usługa powiększania ust – czy warto?

usługa powiększanie ust krakówWymowne usta to atrybut każdej kobiety. Odejmują lat i pozwalają podkreślić własną kobiecość. Wiele kobiet decyduje się na taki zabieg, przeprowadzany metodą iniekcyjną, czyli zastrzykami z toksyny botulinowej. Efekt takiego zabiegu jest błyskawiczny, choć skóra zaraz po zabiegu jest opuchnięta. Kiedy jednak opuchlizna schodzi, pojawia się efekt powiększonych ust. Zostają one wypełnione, przez co ich kontur jest wyraźnie zarysowany. Taki zabieg ma wielu zwolenników, ale i przeciwników. Przede wszystkim dlatego, że nieumiejętnie przeprowadzony zabieg może spowodować efekt przerysowania. Tak samo dzieje się kiedy zabieg zostaje przeprowadzony zbyt wiele razy na jednej osobie. Usta nienaturalnie stają się symetryczne, a górna warga jest zbyt mocno wypełniona. Dlatego decydując się na powiększenie ust, kierujmy się do salonu, który przeprowadza taki zabieg profesjonalnie, tak by nie spowodować u klientki przerysowanego looku. Jeżeli jednak klientka w dalszym ciągu chce trzymać się z dala od ostrzykiwania, istnieją inne metody, które nie wykorzystują w swoim działaniu iniekcji. Do takich metod należy metoda powiększania ust metodą fal radiowych. Usta zostają powiększone, dzięki przyrządowi, który emituje fale radiowe i zasysa warstwy skóry, które znajdują się pod i nad ustami. W ten sposób usta stają się bardziej wydatne. Efekt utrzymuje się dłuższy czas, a zabieg jest bezpieczny dla zdrowia. Cena takiego zabiegu to około 200 zł za serię trzech zabiegów. Jest to więc cena o wiele niższa za inwazyjny zabieg z użyciem botoksu. Takie zabiegi można znaleźć w większości salonów kosmetycznych w całej Polsce, a przede wszystkim w dużych miastach, takich jak Kraków czy Warszawa. Poszukujmy salonów, których specjalnością jest usługa powiększanie ust Kraków ma takich salonów bardzo dużo w swojej ofercie. Są także inne metody na powiększanie ust bez ich ostrzykiwania i dają one bardzo dobre rezultaty – być może nie tak natychmiastowe i spektakularne, jak zabieg z użyciem botoksu, ale na pewno bardziej bezpieczne pod względem rezultatów. Zabiegi te muszą być co jakiś czas powtarzane, ponieważ ich rezultaty nie są widoczne na stałe. Dlatego warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego salonu, ponieważ będziemy musiały współpracować z nim przez dłuższy czas, jeżeli zależy nam na długotrwałych rezultatach.

Usługa powiększania ust może zostać przeprowadzona na parę sposobów. Przede wszystkim możemy się zdecydować na zastrzyki z botoksu, które dają natychmiastowy, wyraźny efekt. Jeżeli jednak nie boimy się takiego zabiegu, możemy wybrać zabieg mniej inwazyjny, taki jak zabieg z użyciem fal radiowych.