Trwałe paznokcie żelowe dzięki odpowiednim akcesoriom

Większość kobiet stara się dbać o swoje dłonie, bowiem wiedzą one jak istotny wpływ na to, jak odbierają je inni mają paznokcie, jakie posiadają. Wiele pań nie chce jednak poświęcać czas na manicure, niektóre robią go niestarannie, a co najgorsze efekty ich pracy często są nietrwałe. Manicure wykonywany w domowym zaciszu najczęściej nie wygląda do końca tak, jak powinien. Lakier bardzo szybko odpryskuje, co sprawia, że co chwilę musimy wykonywać go na nowo.

Akcesoria niezbędne do wykonania paznokci żelowych

paznokcie żelowe - akcesoriaWiele kobiet odwiedza zatem kosmetyczkę, by ta sprawiła, że ich paznokcie będą wyglądały doskonale przez długi czas. Świetnym pomysłem są paznokcie żelowe ponieważ lakier utrzymuje się przez kilka tygodni, są one wyjątkowo trwałe, a przy tym wyglądają niezwykle efektownie. Żelowe paznokcie możemy zrobić w salonie kosmetycznym, ale coraz więcej kobiet wykonuje je także samodzielnie w domu. Wykonanie odpowiedniego manicure sprawia, że kobieta czuje się pewniejsza siebie oraz wygląda zdecydowanie atrakcyjniej. Nic zatem dziwnego, że w dzisiejszych czasach ogromną popularnością cieszę się paznokcie żelowe – akcesoria, jakie potrzebne są do ich wykonania to przede wszystkim szablon, na którym modeluje się paznokieć oraz przedłuża się go lub tipsy, na które nakłada się żel. Zanim jednak przejdziemy do nakładania żelu konieczne jest oczyszczenie i odtłuszczenie płytki paznokciowej, aby nasz manicure był trwały. Wspomniany wcześniej specjalistyczny żel wymaga utwardzenia przy pomocy odpowiedniej lampy UV. Poza rozmaitymi kolorami lakieru możemy także zdecydować się na różnorodne zdobienia w postaci naklejek lub pieczątek, które nadadzą paznokciom oryginalnego oraz ciekawego wyglądu. Wiele pań decyduje się także na połyskujące paznokcie, do których wykorzystuje się brokat w różnorodnej kolorystyce. Paznokcie żelowe doskonale wyglądają zarówno w formie klasycznej, kiedy pokryte są jednolitym lakierem, jak i w wersji zdobionej. Jeśli żel zostanie prawidłowo nałożony mamy pewność, że nasze paznokcie będą trwałe oraz efektowne przez bardzo długi czas. Kiedy upłynie kilka tygodni i widoczny będzie odrost konieczne okaże się jego wypełnienie, co zajmuje zdecydowanie mniej czasu.

Zadbane paznokcie są wizytówką każdej kobiety. W dzisiejszych czasach panie mogą zrobić swój manicure samodzielnie, jednak jeśli nie mają odpowiednich zdolności oraz czasu często zdecydowanie lepszym oraz prostszym rozwiązaniem jest wizyta u kosmetyczki, która zadba o doskonały wygląd ich paznokci i nada im pożądany przez nie kształt. Możemy liczyć, że paznokcie będą wyglądały doskonale przez długi czas, co z pewnością jest dużym atutem tego typu manicure.