Stosowanie cieni holograficznych przez makijażystkę

Makijaż potrafiłam zrobić idealny. Wszystko dlatego, że oglądałam dużo filmików instruktażowych i się tym interesowałam. Zawsze na imprezy to ja malowałam wszystkie koleżanki, bo jako jedyna potrafiłam zrobić to idealnie. Po szkole średniej wybrałam się na kurs kosmetyczny, bo uznałam, że najlepiej zrobię otwierając własny salon. To stało się dla mnie priorytetem. 

Wykonanie makijażu trwałymi cieniami do powiek 

popularne cienie holograficzne do powiekKurs kosmetyczny, na który się zapisałam okazał się przydatny, ponieważ nauczyłam się jak wykonywać różne istotne zabiegi na twarz a w salonie kosmetycznym musiałam to potrafić. Z makijażu nie musiałam się szkolić, ponieważ znałam się na nim świetnie i nawet trener mnie pochwalił i był pod wrażeniem. To właśnie on polecił mi do makijażu te popularne cienie holograficzne do powiek i pewnego dnia jak byłam w drogerii, to je sobie kupiłam. Makijaż robiłam codziennie i tak też stosowałam cienie. Byłam zachwycona tym jakie trwały były. Nie stosowałam bazy pod cienie a mimo to, utrzymywały się one przez wiele długich godzin. Byłam w trakcie urządzania swojego salonu kosmetycznego i wiedziałam już, że będę makijaż wykonywać tymi cieniami holograficznymi. Zamierzałam kupić całą paletę, w której dostępne były wszystkie kolory. Zamówienie złożyłam u swojego dostawcy, który pomagał mi wyposażyć salon. Oferował również doskonałej jakości kosmetyki i nie zdziwiłam się, że te konkretne cienie również posiadał w ofercie. Cieszyłam się, że trener wtedy na kursie polecił mi te cienie, ponieważ nie stosowałam ich nigdy i właściwie nie miałam swoich ulubionych. Kiedy już salon funkcjonował, to przyjmowałam wiele klientek, które decydowały się na profesjonalny makijaż. Oczywiście wszystkie malowałam tymi cieniami do powiek. Klientki były tak zachwycone, że pytały gdzie można takie cienie nabyć. Nie tylko ja byłam zachwycona ich jakością i kolorystyką. Również moje klientki doceniły ten produkt. Najczęściej wykonywałam makijaż ślubny, w którym takie cenie do powiek koniecznie musiałam wykorzystać. Radziłam sobie dobrze i cieszyłam się, że jestem niezależna zawodowo.

Lubiłam stosować markowe i sprawdzone kosmetyki w swoim salonie. Często eksperymentowałam, ponieważ jak na rynku pojawił się jakiś nowy produkt, który mnie zainteresował, to koniecznie chciałam go wypróbować. Dopiero jak mi odpowiadał i byłam pewna, że jest dobry, to polecałam go swoim klientkom. Wszystkie mi ufały, ponieważ znałam się na makijażu i wiedziałam co najlepiej wybierać z kosmetyków kolorowych.