Sprzęt do siłowni ze sklepu online

 

Nasza siłownia była jedyną taką placówką w okolicy, i mimo iż pierwsza sala jaką urządziliśmy była dość mała, szybko zyskaliśmy ogromną ilość klientów, co wymagało rozbudowy wnętrza i stworzenia co najmniej jednego dodatkowego pomieszczenia, gdyż czasem zdarzało się iż wszystkie urządzenia były zwyczajnie zajęte. Duża ilość klientów pozwoliła również na rozważenie zakupu bardziej profesjonalnego wyposażenia, które mogło być wykorzystywane do bardziej zaawansowanych ćwiczeń niż sprzęt posiadany przez nas do tej pory.

Nowoczesny sprzęt do profesjonalnej siłowni

wyposażenie siłowni sklepUrządzenia które były używane na siłowni udało nam się kupić w jednym z lokalnych sklepów sportowych, choć pojawiały się one tam stosunkowo rzadko i na ogół nie był to sprzęt bardzo zaawansowany, głownie skierowany do domowych ćwiczeń, a nie profesjonalnych sal treningowych. Z tego powodu, zdecydowaliśmy się na zakup sprzętu z jednego z najbardziej renomowanych sklepów sportowych online, współpracujących z wieloma profesjonalnymi organizacjami sportowymi i drużynami. Jeden z naszych trenerów miał już doświadczenie z zakupami na owej stronie, mając wyłącznie bardzo pozytywne opinie na temat obsługi czy oferty, więc bez wahania zabraliśmy się za wybór wyposażenia. Oferta okazała się obszerna i bardzo duża, gdyż wyposażenie siłowni sklep sprowadzał od bardzo wielu różnych producentów sprzętu sportowego, zarówno bardzo znanych jak i mniejszych, mając w ofercie zarówno sprzęt dla początkujących jak i profesjonalne urządzenia do komercyjnych sal treningowych. Oprócz typowych urządzeń do ćwiczeń znaleźliśmy w ofercie również maty treningowe, ale również wykładziny i podłogi sportowe do obiektów, jak również możliwość ich instalacji. W przypadku braku jakiegokolwiek elementu wyposażenia, istniała możliwość jego sprowadzenia od konkretnego producenta bez dodatkowych kosztów, co było dość niespotykane w sklepach internetowych i bardzo atrakcyjne, gdyż pozwalało na zakupienie niemal dowolnego przedmiotu lub wyposażenia nawet jeśli nie było go w ofercie sklepu.

Jako że nawet najmniejsze zamówienia znacznie przekraczały możliwości transportu większości firm kurierskich, sklep prowadził własne dostawy, dostarczając zamówienia bezpośrednio na adres wskazany przez klienta. Zamówiony towar był również na miejscu kontrolowany w celu sprawdzenia jakości i wymiany jakiegokolwiek uszkodzonego czy wybrakowanego elementu. Co więcej, realizacja zamówienia nie trwała więcej niż trzy dni, nawet wliczając w to czas dostawy do klienta.