Solidne hale namiotowe na wynajem

Obecnie wraca do łask moda na urządzanie przyjęć okolicznościowych na własnych podwórkach lub w ogrodach. Aby zapewnić wszystkim zaproszonym gościom bezpieczne miejsce do spożywania posiłków oraz zabaw tanecznych wielu organizatorów decyduje się na wynajem solidnych hal namiotowych. Ich modułowa konstrukcja pozwala na pomieszczenie dużej liczby osób oraz zapewnia wytrzymałość całego obiektu.

Szybki montaż hal namiotowych

hale namiotowe na wynajemDoskonałą alternatywą dla budynków murowanych stanowiących lokale użytku publicznego stają się hale namiotowe na wynajem. Wiele firm zajmuje się wynajmowaniem tego typu obiektów, które nie dość, że wyglądają elegancko oraz zapewniają dużą przestrzeń użytkową to na dodatek nie sprawiają żadnych problemów montażowych. Montaż oraz demontaż stalowej ocynkowanej konstrukcji zajmuje do czterech godzin. Zawsze jest on wliczony w cenę wynajmu i zajmuje się nim firma świadcząca usługę. Klient podaje tylko docelową lokalizację przyjęcia oraz termin, a resztą zajmuje się firma, którą wybierze. Duże gabaryty obiektów pozwalają na pomieszczenie dużej liczby gości i zorganizowanie chociażby własnego wesela. Każda hala namiotowa składa się z elementów takich jak: drewniana antypoślizgowa podłoga, dwuspadowy dach oraz ściany wykonane z najlepszej jakości materiałów PCV w których umieszczone są okiennice zapewniające odpowiednie oświetlenie w porze dziennej. Nie mniej jednak istnieje konieczność zamontowania dodatkowego oświetlenia w środku hali w porze nocnej. Wynajmując halę namiotową warto również skorzystać z dodatkowo płatnych, ale jakże potrzebnych opcji, a mianowicie wynajmu całego wyposażenia namiotu, to jest stolików, krzeseł, a także całej zastawy dla określonej liczby gości. Możliwość dokonania tego w jednym punkcie jest na pewno dużym udogodnieniem dla organizatora oraz oszczędnością zarówno czasu jak i pieniędzy. Koszt wynajęcie samego obiektu zwykle wynosi kilka tysięcy złotych. Cena uzależniona jest od gabarytów hali oraz czasu korzystania z usług firmy.

Planując zorganizowanie dużej imprezy plenerowej warto pomyśleć o zabezpieczeniu gości przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Nie możemy liczyć na wspaniałą pogodę. Zawsze należy rozważyć ewentualne złe warunki pogodowe i zdecydować się na wynajem solidnie wykonanych hal namiotowych, których konstrukcja zajmuje zaledwie kilka godzin, a zapewnia doskonałe warunki i dużą przestrzeń użytkową. Jest niezwykle trwała oraz odporna na działanie czynników zewnętrznych, a jej koszt jest niewielki.