Sklepy online ze sprzętami sportowymi

Kilka miesięcy temu obiecaliśmy sobie z moją dziewczyną, że tym razem rzeczywiście będziemy ćwiczyć od nowego roku. Aby jednak znów nie skończyło się tylko na obietnicy, już w październiku przeszliśmy na zdrowszą dietę, która pozwoliła nam utrzymywać energię przez cały dzień. Chcieliśmy ćwiczyć przede wszystkim wspólnie, aby wzajemnie się dopingować, dlatego postanowiliśmy zrezygnować z siłowni i zakupić własny sprzęt do domu.

Mini siłownia w naszym domu

sprzęt sportowy w sklepieMieszkając kilka miesięcy za granicą przybyło nam dosyć sporo kilogramów. Przy czym słowo „sporo” jest naprawdę delikatnym określeniem. Chcieliśmy zaraz po powrocie do domu coś z tym zrobić, a zaoszczędzone pieniądze zamiast wydawać na głupoty i imprezy, zainwestować w siebie. Zaczęliśmy się rozglądać za różnymi dietami i koniec końców znaleźliśmy rewelacyjnego dietetyka, który ułożył nam wspólny jadłospis. Teraz pozostawało nam tylko zapisać się na siłownię. W naszym mieście jednak siłownia jest osobna dla kobiet oraz osobna dla mężczyzn, a nam zależało na tym, aby ćwiczyć wspólnie. Mogliśmy dzięki temu zarówno się motywować w chwilach słabości, jak i pilnować, czy partner poprawnie wykonuje ćwiczenia. Dosyć szybko udało nam się znaleźć sprzęt sportowy w sklepie. Widząc, że ceny wcale nie są takie wysokie, jak na początku nam się wydawało wpadliśmy na pomysł, że urządzimy sobie w naszym domu małą siłownię. Na początku zdecydowaliśmy się kupić to, co było nam niezbędne: ławeczkę do ćwiczeń, dwie sztangi i jedną sztangę łamaną, hantle i oczywiście niezbędne obciążenie do tego. Dodatkowo korzystając z okazji kupiliśmy również worek treningowy w zestawie z rękawicami oraz orbitrek. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogliśmy łączyć treningi siłowe z treningami cardio. Podczas, kiedy ja trenowałem na worku moja dziewczyna ćwiczyła na orbitreku, a następnie zaczynaliśmy już wspólnie trening stricte siłowy. Po miesiącu moja dziewczyna postanowiła sobie jeszcze dokupić taśmy do ćwiczeń oraz matę ponieważ w dni, kiedy zbliżał się jej okres, preferowała bardziej spokojny trening.

Zakup takiej własnej siłowni do domu okazał się rewelacyjnym posunięciem. W końcu po zmontowaniu sprzętu nie było już wyjścia i pozostawało zacząć go wykorzystywać do wcześniej ustalonego wspólnie celu. Poza tym stworzenie własnej mini siłowni napawało nas swojego rodzaju dumą, a sam widok urządzeń magnetycznie wręcz przyciągał. Na początku była to po prostu czysta fascynacja czymś nowym, ale z biegiem czasu przerodziła się ona w prawdziwą miłość do ćwiczeń.