Pyszne cukierki krówki na ślub

Za trzy miesiące odbędzie się mój ślub, który jest spełnieniem najskrytszych marzeń. Przyłożyliśmy z narzeczonym wielką wagę do każdego, nawet najmniejszego szczegółu. Praktycznie wszystko jest już zapięte na ostatni guzik, za wyjątkiem drobnych dodatków dla gości. Długo myślałam, co podarować naszym gościom weselnym. Zastanawiałam się nad magnesami na lodówkę z naszymi imionami albo słodyczami. W końcu, wpadłam na świetny pomysł: zamówię krówki na wesele. Cukierki musza być pyszne i mieć oryginalny, ślubny wzór.

Szeroki wybór weselnych krówek w sklepie online

cukierki krówki na weseleZnalazłam sklep internetowy, w którym można kupić krówki na ślub w dość przystępnych cenach. Kilogram tych cukierków kosztuje dwadzieścia dziewięć złotych. Przeciętnie, na jeden kilogram przypada sześćdziesiąt osiem cukierków, więc zamówię co najmniej pięć kilogramów tych łakoci. Wybiorę gotowy wzór na opakowaniu krówek, choć jest możliwość stworzenia własnego projektu, a nawet wstawienia zdjęć czy dedykacji. Cena jest taka sama. Takie cukierki krówki na wesele zapakuję w pięćdziesiąt kolorowych woreczków i rozdam gościom, kiedy będą składać nam życzenia. Na weselu pojawi się też słodki kącik z różnymi łakociami, a także z inne cukierki, jak trufle czy cukierki marcepanowe. Krówki od momentu produkcji utrzymują swoją ważność aż sześć miesięcy, więc można je kupić dużo wcześniej. Sprzedawca gwarantuje najwyższą jakość i niepowtarzalny smak. Krówki są  ciągnące się, miękkie i mają delikatne wnętrze. Jeśli chodzi o wzór na opakowaniu, to wybiorę motyw kwiatowy, który prezentuje się elegancko i gustownie. Na opakowaniach pojawią się też nasze imiona. Część krówek położę na stolikach weselnych, bo będą się pięknie prezentować. Mój narzeczony jest zachwycony tym pomysłem i powiedział, żebym zamówiła osiem kilogramów, bo sam je uwielbia i co najmniej kilogram zje. Zaraz złoże zamówienie Przesyłka jest darmowa i ma przyjść w ciągu czterdziestu ośmiu godzin.

Za zamówienie zapłaciłam dwieście czterdzieści złotych. Otrzymałam też kartę stałego klienta, która daje mi dziesięcioprocentowy rabat przy każdych kolejnych zakupach w tym sklepie ze słodyczami. Jestem bardzo zadowolona z takiego rozwiązania, bo wydaje mi się, że cukierki weselne krówki są oryginalną formą podziękowania dla przybyłych gości. Co mnie zaskoczyło, to także niska cena tych cukierków. Tyle samo kosztują krówki w sklepie na wagę, a tutaj mam dodatkowo wyjątkowe opakowanie. Ciekawa jestem, jak smakują. Już nie mogę się doczekać, kiedy je skosztuje.