Prowadzenie taniego sklepu z firanami

Od niedawna prowadzę sklep z firanami. Ten biznes przejęłam od mojej mamy, która przeszła już na emeryturę. Bardzo dobrze sobie radziła. Ma stałych klientów, więc nie będę zaczynać od zera. W sklepie sprzedawane są głównie  same firany. Wiele osób kupuje je obecnie. Każda pani domu musi mieć u siebie kilka firman. To praktyczne podejście, a my na tym tylko korzystamy. sklep znajduje się w centrum miasta, więc na jego położenie nie mogę narzekać. Mamy świetna lokalizację. Każdy chciał by mieć sklep w tym miejscu. Biorąc pod uwagę fakt, ze klientów jest coraz więcej, to postanowiłam rozszerzyć działalność.

Duże sklepy z firanami

tani sklep z firanamiDługo myślałam nad tym jak by tutaj rozszerzyć działalność, tak aby sklep przynosił jeszcze większe dochody niż teraz. Skoro mamy już i tak sporo klientów, to warto jeszcze zwiększyć ich liczbę. W tym celu najlepszym rozwiązaniem będzie chyba rozszerzenie asortymentu. Na pewno głównym produktem, kory będę sprzedawać będą firany. Ale dodatkowo mogę sprzedawać jeszcze zasłony oraz obrusy. Chce wprowadzić inne produkty, ale z tej samej grupy produktów. Nie chce też mieć w sklepie wszystkiego. Stawiam na konkretny typ klientów, którzy będą szukać firan, zasłon czy obrusów. Poradziłam się mojej mamy, w końcu bardzo długo siedziała w tym interesie. Powiedziała mi, że to bardzo dobry pomysł i jak najbardziej go popiera. Powiedziała też, że bardzo dobrze postąpiłam, w ten sposób będę mogła zdobyć więcej klientów. Trzeba mieć na uwadze przyszłość sklepu. To ma być tani sklep z firanami, tak aby każdego było stać przyjść do mnie i kupić sobie produkty których będzie potrzebować. Myślę, że muszę też zacząć sprowadzać  towar z zagranicy, tam są tańsze ceny, więc to odbije się na moich cenach, które też będą niższe niż u konkurencji. A to z kolei sprawi, że klienci będą przychodzić do mnie. Oczywiście w swym asortymencie zamierzam mieć też takie eleganckie firany, wykonane z wysokiej jakości materiału. Może i będę mieć też takie ozdobne firany i zasłony. Jeszcze musze zobaczyć. Muszę stworzyć sobie konkretny katalog towarów jakie chcę sprzedawać.

Niedawno przejęłam sklep po mojej mamie i bardzo się z tego faktu cieszę. Nie będę zaczynać od samego początku tylko będę kontynuować politykę mojej mamy. Ona zna się na handlu. Siedziała w tym biznesie ładnych parę lat. Zajmowała się sprzedażą firan. Ogólnie prowadziła taki tani sklep z firanami. Ja nie zamierzam tego zmieniać, a jedynie powiększę asortyment, o taki który powinien się jeszcze znaleźć w sklepie.