Profesjonalny serwis uratował mojego Iphona

Od wielu lat korzystam z telefonu komórkowego, do którego mam duży sentyment. Mam urządzenie, które cieszy się bardzo dobrą opinią, chociaż ma już kilka dobrych lat. Mój smartfon przetrwał naprawdę wiele, lecz ostatnio konieczna była jego poważna naprawa. Wszystko przez moją nieuwagę. Wystarczyła tylko chwila, żeby mój telefon spadł na ziemię. Zupełnie nieświadomie wypadł mi z marynarki. Jak się okazało ekran nadawał się tylko i wyłącznie do wymiany. Rozbił się w tak pechowy sposób, że korzystanie z telefonu było niemożliwe.

Szybka w moim Iphonie potrzebowała profesjonalnej wymiany

profesjonalna wymiana szybki iphone 6sSwojego telefonu używałem od dobrych czterech lat i nigdy nie miałem z nim żadnych problemów. Do tej pory zresztą działa na pełnych obrotach. Im dłużej go używam tym bardziej jestem pewien, że prędko nie zamienię go na żaden inny. Opowiem jednak o tej sytuacji, w której telefon upadł mi z wysokości. Pochyliłem się by zawiązać buty i wówczas stało się. Telefon wysunął się z mojej marynarki i spadł na beton. Ekran się rozbił, ale to normalne przy takim uderzeniu. Nowoczesne szybki w smartfonach działają niczym szafir. Oznacza to, że trudno je porysować, ale łatwo je rozbić. Mój Iphone był już po gwarancji, więc nie musiałem wysyłać go do autoryzowanego serwisu. Na szczęście całkiem niedaleko mojego domu działał serwis, który od lat naprawiał telefony komórkowe każdej marki. Od razu wybrałem się do tego pobliskiego serwisu i okazało się, że profesjonalna wymiana szybki Iphone 6s to kwestia kilku godzin. Najpierw trzeba było tylko zamówić ekran. Bo mało które części zamienne są w serwisach dostępne od ręki. Rzadko zdarza się, żeby w serwisie naprawić telefon od razu. To jest dokładnie tak jak z oddaniem samochodu do serwisu. Najpierw diagnoza, a potem zamówienie części zamiennych. Tak też zrobiłem – złożyłem zamówienie i umówiłem się, że jak będą części to podrzucę telefon do naprawy. Co prawda nie dało się na nim nic zrobić, ale przynajmniej był włączony i widziałem na ekranie połączenia przychodzące. Dało się właściwie tylko je odebrać.

Po wymianie ekranu mój smartfon wyglądał jak nowy. Na wyświetlaczu nie było widać nawet draśnięcia. Dzięki wymianie ekranu mogłem na nowo cieszyć się z mojego nowoczesnego Iphona. Mam jak najlepszą opinię o tych telefonach. Uważam je za najlepsze na świecie, ale to tylko moja opinia. W każdym razie mam swój telefon i będę go używał kolejny rok. Przecież wygląda jak nowy, więc nie muszę go zamieniać na nic innego. Muszę tylko bardziej na niego uważać.