Praca dyspozycyjnego dj’a w Kujawsko-Pomorskim

Już od czasów szkoły średniej, wiedziałem co będę robił w życiu. Od zawsze interesowałem się muzyką i głośnymi imprezami. Odłożyłem trochę grosza i poszedłem na profesjonalny kurs. Zostałem dj-em i postanowiłem, że będę obstawiał największe wesela w moim województwie. Zwłaszcza, że kocham tworzyć weselny klimat.

Jestem dj-em na weselach w Kujawsko-Pomorskim

dyspozycyjny dj na wesele - kujawsko pomorskieZajmowanie się muzyką to moja ogromna pasja. Nigdy nie wyobrażałem sobie pracy na pełen etat w jakimś nudnym biurze. Najważniejsze było dla nie, bym tworzył wspaniałe chwile dla grona zainteresowanych ludzi. Jako dyspozycyjny dj na wesele – kujawsko pomorskie mam bardzo dużo pracy. Przygotowanie utworów zajmuje sporo czasu, ale wszystko idzie ustalić i załatwić kilka tygodni przed zaplanowanym wydarzeniem. Bardzo ważne jest też rozeznanie w potrzebach moich klientów. Zawsze prowadzę profesjonalne rozmowy, gdzie staram się wyczuć jaka muzyka ma być grana. Wiem, że dobry i dyspozycyjny dj na wesele – kujawsko pomorskie ma zawsze dużo pracy. Nie jest łatwo żyć w takim tempie, ale naprawdę kocham swoją pracę. Bardzo dużo pracuję w domu, gdzie szukam cały czas nowych inspiracji i numerów. W tej branży trzeba być zawsze na bieżąco. Dlatego szukam stale nowych numerów, ale mam pewną listę.  Nie może na żadnym weselu zabraknąć piosenki dla ukochanych rodziców. Jest to niesamowicie ważne, by podziękować, a wiem, że wszyscy się wtedy wzruszają. Wesele to bardzo ważna impreza dla każdej młodej pary. Dlatego trzeba być czujnym i zawczasu wybrać zabawy. Bycie djem to nie tylko muzyka, ale też zagrzewanie tłumu i jego animacja. Goście muszą czuć się dopieszczeni, a każdy powinien mieć szansę wybawienia się na długi czas.  Jest to szczególnie ważne, by bawili się wszyscy niezależnie od wieku. Dlatego staram się tworzyć w miarę uniwersalne listy, które zachwycą i młodych, i starszych gości. Jeśli chodzi o zabawy, to staram się wprowadzać stare i znane formy aktywności. Na pewno stawiam na ruch i dobrą zabawę, więc staram się jak najmniej wprowadzać konkurencyjne rozrywki. Uważam, że bardzo ważne jest by był miły i dyspozycyjny dj na wesele – kujawsko pomorskie. Zawsze trzeba odnosić się do wszystkich gości z szacunkiem.

Lubię bardzo, gdy młoda para staje w centrum uwagi i cały czas jest najważniejsza. Jest to niesamowicie ważne przy imprezach, gdzie pracuję jako dj. To w końcu ich święto, a impreza ma być najlepiej wspominanym wydarzeniem na całe lata. Zawsze jestem przygotowany i gotów do działania, by wszyscy obecni goście bawili się idealnie.