Potrzebowałam odzyskać dane z dysku

Nie jestem zbyt biegła z informatyki. Ostatnio poklikałam coś na swoim laptopie i okazało się, że zrobiłam sobie pełny reset danych. W ten sposób zginęły mi wszystkie informacje. Nie tylko prywatne zdjęcia i teksty, ale także materiały do pracy i praca magisterska, która była już prawie na ukończeniu. Byłam przerażona. Wolałam już nic nie klikać i oddać laptopa do serwisu komputerowego. Miałam nadzieję, że komuś uda się odzyskać dane, które sobie przypadkiem usunęłam. Nie miałam czasu do stracenia.

Kto w Krakowie zajmuje się odzyskiwaniem danych?

odzyskiwanie danych z dysku krakówDopiero niedawno sprowadziłam się do Krakowa i nie znałam za dobrze tego miasta. Tym bardziej, nie wiedziałam gdzie w tej okolicy znajdę jakiś dobry serwis komputerowy, w którym zajmują się odzyskiwaniem danych z dysku laptopów i komputerów. Postanowiłam najpierw poszukać odpowiedniego miejsca na internecie, żeby nie chodzić nigdzie w ciemno. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: odzyskiwanie danych z dysku kraków, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć to czego potrzebowałam. Był to renomowany serwis komputerowy znajdujący się w samym centrum Krakowa, dlatego bez problemu tam trafiłam. Ten serwis miał bardzo pozytywne rekomendacje klientów. Pisali oni, że pracują tam prawdziwi profesjonaliści, którzy szybko i sprawnie naprawiają wszelkie usterki i radzą sobie z komputerami różnych firm, a nawet tymi indywidualnie składanymi. Klienci chwalili też niskie ceny za usługi w tym punkcie serwisowym. Zachęcona pozytywnymi komentarzami na temat tego serwisu postanowiłam się tam udać. Na miejscu wytłumaczyłam o co chodzi i pokazałam im swojego laptopa. Okazało się, że jest to bardzo prosta sprawa, która może być załatwiona od ręki. Jednakże bardzo dobrze zrobiłam, że nic już sobie nie klikałam, ponieważ gdybym nadpisała jakieś dane nad tymi usuniętymi, już nic nie dałoby się z tym zrobić. W mojej obecnej sytuacji wystarczyło tylko wgrać odpowiednie oprogramowanie do laptopa, które spowodowało przywrócenie poprzedniego stanu rzeczy.

Byłam bardzo zadowolona, że udało im się tak szybko i sprawnie odzyskać dane z dysku mojego komputera. Po raz kolejny przekonałam się, że na komputerze nic nie ginie. Od razu sprawdziłam, czy na komputerze znajdują się wszystkie te dane na których mi zależy. Na szczęście niczego nie brakowało. Byłam zadowolona tym bardziej, że za całą usługę zapłaciłam bardzo niską, przystępną cenę, a cała sprawa została załatwiona w ciągu godziny. To bardzo profesjonalne miejsce i jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebowała, z pewnością się tutaj udam.