Potrzebowałam biohumusa w płynie

 

Jestem wielką zwolenniczką kwiatów. W swoim domu, mimo iż mieszkam w bloku i nie mam zbyt wiele miejsca, mam wiele kwiatów. Ostatnio zakupiłam sobie kilka storczyków, ponieważ są to piękne i obficie kwitnące kwiaty. Wiedziałam jednak, że są to bardzo wymagające kwiaty, które należy odpowiednio nawozić, aby wzrastały i nie zniszczyły się zaraz po pierwszym przekwitnięciu. Dowiedziałam się, że biohumus jest najlepszym nawozem, jakim można je odżywiać, żeby utrzymać kwiaty w jak najlepszej kondycji.

Kupiłam płynny biohumus do storczyków

biohumus do storczyków w płynieAby kupić najlepszy biohumus udałam się do sklepu ogrodniczego, gdzie bardzo często robiłam zakupy i wiedziałam, że mają oni duży wybór różnych rodzajów biohumusa do storczyków. Zależało mi na tym, aby kupić biohumus w płynie, ponieważ płynny biohumus jest najbardziej wydajny, a storczyki są w stanie odzyskać jak najwięcej składników mineralnych z płynnej formy biohumusa. Warto bowiem wiedzieć, że biohumus jest to wieloskładnikowy nawóz, który nie tylko zapewnia odpowiednią równowagę kwasowo – zasadową gleby, ale także gwarantuje obfite kwitnienie storczyków oraz zachowanie rośliny w dobrej kondycji i jej szybki wzrost. W sklepie ogrodniczym udało mi się dostać taki biohumus do storczyków w płynie, który spełniał wszystkie moje wymagania. Przede wszystkim był on dostępny w bardzo dobrej, niskiej cenie. Byłam w stanie zapłacić taką kwotę za ten płynny nawóz, również dlatego że był bardzo wysokiej jakości. Był to biohumus uzyskany z hodowli dżdżownic, dzięki czemu miałam pewność, że jest w pełni ekologiczny i organiczny. Wybrany przeze mnie biohumus posiadał bardzo delikatny zapach, który nie był drażniący i po chwili stawał się zupełnie nie wyczuwalny. Zakupiony przeze mnie biohumus należało rozcieńczać w wodzie i taką mieszankę stosować przy każdym podlewaniu rośliny. Jak się już wkrótce okazało, wybrany przeze mnie biohumus okazał się niezwykle wydajny i skuteczny. Moje storczyki bardzo dobrze wzrastały odkąd tylko zaczęłam stosować ten nawóz.

Przede wszystkim jednak, najważniejsze było dla mnie to, że stosowany przeze mnie biohumus był wystarczającym nawozem, który gwarantował storczykom wszystkie składniki mineralne i nie musiałam korzystać dodatkowo z innych nawozów do odżywiania storczyków. Jego zaletą było także to, że wszystkie składniki były w stu procentach naturalne i rozpuszczalne w wodzie. Dzięki temu nawóz był skuteczny i wszystkie moje storczyki były dzięki niemu w bardzo dobrej kondycji, a ich kwitnienie było długie i intensywne.