Potrzebny mi był czarny zlew z jedną komorą

 

Ostatnio sąsiedzi zalali mi całą kuchnię. Byłem wtedy w pracy i kiedy przyszedłem do mieszkania, cała kuchnia już po prostu pływała. Związku z tym czekał mnie duży remont kuchni. Na szczęście i tak go planowałem w najbliższym czasie, więc nie było mi aż tak bardzo szkoda. Większa część remontu była już za mną i teraz pozostał mi tylko wybór nowych akcesoriów i sprzętów kuchennych. Jedną z rzeczy jakie musiałem kupić był zlewozmywak. Zależało mi na kupieniu czegoś porządnego i wytrzymałego.

Kupiłem zlew z jedną komorą i ociekaczem

zlew jednokomorowy czarny z ociekaczemMieszkam sam, jestem singlem i cenię sobie praktyczność w kuchni. Jak każdy facet w takiej sytuacji, postawiłem na minimalizm i ciemne kolory. Cała kuchnia była urządzona w kolorze czarnym, dlatego zależało mi na tym, aby zlew również był w tym kolorze. Zdecydowałem się zakupić zlew jednokomorowy. Była to dla mnie wystarczająca wielkość, ponieważ rzadko gotowałem w domu i raczej nie miałem więcej naczyń do mycia. Zależało mi jednakże na tym, aby zlew posiadał ociekacz. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ woda z mokrych naczyń skapuje prosto do zlewu i nie ma możliwości żeby woda się przelała jak w przypadku standardowych suszarek do naczyń. Poszukiwania odpowiedniego sprzętu kuchennego rozpocząłem od internetu. Wolałem w ten sposób zrobić zakupy, ponieważ na internecie wiedziałem, że będę miał większy wybór zlewów. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: zlew jednokomorowy czarny z ociekaczem, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć to czego potrzebowałem. Zlew wykonany z solidnego i trwałego materiału. Był on bardzo odporny i trwały. Producent zapewniał, że jest on wykonany z tworzywa odpornego na szorowanie i gwałtowne zmiany temperatury. Wybrany przeze mnie zlew nadawał się także do zabudowy. Był on dostępny w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Uznałem, że jest to dobra cena w stosunku do jakości jego wykonania. Od razu zdecydowałem się go zamówić, tym bardziej że w innych sklepach był droższy.

Wybrałem przesyłkę kurierem i już kilka dni później moja paczka dotarła. Od razu zamówiłem hydraulika, żeby mi podłączył zlew w kuchni. Był to ostatni element jakiego mi brakowało do zakończenia remontu. Zakupiony przeze mnie zlew rzeczywiście okazał się bardzo solidy i trwały w wykonaniu. Byłem z niego niezwykle zadowolony. Mimo iż był to zlew jednokomorowy był on bardzo pojemny i głęboki. Dzięki temu spełniał moje potrzeby. Większe naczynia i tak myłem w zmywarce. Wybrany przeze mnie czarny zlew, świetnie pasował do mrocznego wnętrza kuchni.