Poszukiwania producenta papierów toaletowych

Prowadzę duży hotel w centrum miasta. Zazwyczaj mam pełne wszystkie pokoje. Wiąże się to oczywiście z tym, że codziennie należy sprzątać każdy pokój. A to oznacza wydatki. Ponieważ nadszedł kryzys gospodarczy, a nie chciałem podwyższać cen dla gości, musiałem szukać oszczędności, gdzie tylko się dało. Zauważyłem, że bardzo dużo kosztuje nas papier toaletowy. Była to jedna z niewielu rzeczy, które trzeba było kupować na bieżąco. Postanowiłem zamiast kupować papier w sklepie, zaopatrywać się w niego u producenta, bo będzie to tańsze. 

Znalazłem dobrego producenta papieru toaletowego 

papier toaletowy producentZacząłem poszukiwania jakiejś dobrej oferty. Swoje poszukiwania rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: papier toaletowy producent i zacząłem przeglądać wyniki. Okazało się, że jest wiele producentów, którzy oferują sprzedaż hurtową. Wśród tych wielu nazw szybko wyhaczyłem bardzo rekomendowanego i popularnego producenta. Wielu klientów bardzo chwaliło sobie jego produkty i usługi. Sprawdziłem jego usługi. Była bardzo korzysta zarówno na tle innych producentów, jak i względem tego, co kupowałem teraz. Zdecydowałem się skorzystać z jego usług, a jeśli byłbym zadowolony zdecydowałbym się na dłuższą współpracę. Wiem, że w ten sposób można otrzymać duże zniżki na cykliczne zamówienia. Zamówiłem u niego odpowiednią ilość papieru toaletowego. Ponieważ mój hotel należy do tych luksusowych cenię sobie wysoką jakość kupowanych produktów, w tym także papieru toaletowego. Wybrałem miękki w stu procentach celulozowy papier toaletowy w białym kolorze. Był on listkowany i miał wysoką gramaturę. Zgodnie z zaleceniami papier ten był bezzapachowy i nieperfumowany. To ważne, ponieważ wśród gości zawsze mógł się znaleźć ktoś z alergią i nie byłby on zadowolony z takiego papieru. Papier był gofrowany i uznałem, że będzie nadawał się do mojego hotelu. Zamówiłem dostawę kurierem. Papier okazał się bardzo dobry, a poza tym był w niskiej cenie. Postanowiłem złożyć zamówienie cykliczne u tego producenta. To był bardzo dobry wybór.

Dzięki złożeniu zamówienia cyklicznego oraz kupowaniu papieru prosto u producenta udało mi się zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy. A to wszystko na jednym tylko produkcie. Dzięki kupowaniu prosto od producenta cena jest dużo niższa ponieważ omija się pośredników, którzy narzucają swoje, często wysokie, marże. Takimi pośrednikami może być nie tylko sklep, ale także hurtownia. Byłem bardzo zadowolony z papieru toaletowego tego producenta. Goście hotelowi również nie narzekali.