Pokoje gościnne w Jastrzębiej Górze

W tym roku postanowiliśmy zrezygnować z zagranicznych wakacji. Nie tylko dlatego, że jestem na urlopie macierzyńskim i nasze fundusze znacząco się zmniejszyły, biorąc pod uwagę pojawienie się na świecie nowego członka rodziny, ale właśnie ze względu na tego nowego członka rodziny, aby nie ciągać go samolotami w okresie, kiedy nie nabył jeszcze pełnej odporności. Podróż samochodem zapewne będzie mniej wygodna, ale przynajmniej będziemy tam tylko we własnym gronie, z możliwością zatrzymania się w razie potrzeby.

Kwatery w Jastrzębiej Górze

wygodne pokoje gościnne w jastrzębiej górzeNie jestem co prawda pewna, czy urlop w Polsce wyniesie nas dużo taniej, ceny w Polsce potrafią bowiem zaskakiwać, ale przynajmniej nie będziemy ponosić kosztu biletów lotniczych, który jest jednak dość znaczny. A skoro spędzamy wakacje w Polsce, to pojedziemy nad polskie morze, ponieważ jest wspaniałe i jest tam dobry dla dzieci klimat. Pooddychają świeżym powietrzem, a potem przez cały rok będą zdrowe jak rybki. Zastanawialiśmy się, gdzie by tu pojechać i wtedy jakoś zgadaliśmy się z przyjaciółmi, że wybierają się do Jastrzębiej Góry. Postanowiliśmy, ze na pewno fajnie będzie w towarzystwie i że jedziemy również do tej samej miejscowości. Niestety w ich pensjonacie nie było już wolnych miejsc, szukaliśmy siec czegoś w pobliżu. Dość szybko udało nam się znaleźć bardzo wygodne pokoje gościnne w Jastrzębiej Górze. Były to pokoje idealne dla rodziny z dziećmi, takiej jak my. Wynajęliśmy dwa połączone za sobą pokoje z łazienką i kuchenką, idealne dla naszej czwórki. Dodatkowo bezpłatnie można było wynająć łóżeczko dla niemowlaka, nie musieliśmy więc wieźć go ze sobą. Dom, w którym wynajęliśmy pokoje, jest położony w niewielkiej odległości od morza, ale również niedaleko od wszystkich atrakcji. Równocześnie jednak jest schowany nieco  na uboczu, dzięki czemu okolica jest bardzo spokojna. Co bardzo ważne, pokoje udało  mi się zarezerwować w bardzo korzystnej cenie, a są naprawdę wygodne. Do tego na terenie domu jest bardzo fajnie wyposażony plac zabaw, a nawet basenik.

Wakacje nad polskim morzem to zawsze świetna atrakcja. Fajnie jest spędzić je na przykład w Jastrzębiej Górze, gdzie jest bardzo szeroka i wysokiej jakości baza noclegowa. Jest to miejsce idealne dla rodzin z małymi dziećmi, jak również dla młodych ludzi, którzy pragną po prostu dobrze się bawić. Kwatery można tam znaleźć już w bardzo niskiej cenie, nie ma więc na co czekać, trzeba rezerwować, póki jeszcze są wolne miejsca, bo idą jak świeże bułeczki. Warto jest pooddychać morskim powietrzem.