Piękne, stylowe suknie ślubne w Bytomiu

Dzień ślubu, niezależnie, czy mamy zaproszonych stu gości, czy jedynie garstkę najbliższej rodziny i najbliższych przyjaciół, czy urządzamy wielkie, huczne wesele, czy małe przyjęcie, czy jest na dworze piękna pogoda, czy pada śnieg – bez wątpienia jest niezwykłym dnie w naszym życiu. Oczywiście tak długo, jak mamy przy sobie ukochana osobą, z którą planujemy przejść wspólnie resztę naszego życia. Ja sama do tej pory pamiętam wszystkie emocji, wzruszenia, związane  z tym wyjątkowym dniem. Buł to naprawdę przepiękny dzień.

Mój ślub w stylowej sukni ślubnej

stylowe suknie ślubne w bytomiuTeraz mam okazję po cześć jeszcze raz poczuć wszystkie te emocje, przypomnieć sobie ten wyjątkowy dla mnie, i dla mojego męża dzień. Moja siostra w tym roku wychodzi za mąż i poprosiła mnie na światową. Dzięki temu mam okazje raz jeszcze  z bliska uczestniczyć przygotowaniach, w poszukiwaniu sukni ślubnej, w oglądaniu zaproszeń. już nie mogę się tego doczekać, a ty bardziej nie mogę się doczekać tego wyjątkowego dnia. Oczywiście przygotowania zaczęłyśmy od szukania sukni ślubnej, a konkretniej od szukania idealnego salonu z sukniami ślubnymi w naszej okolicy. Na szczęście kilka naszych znajomych poleciło nam sprawdzone przez nie salony z pięknymi i stylowy sukniami ślubnymi. Piękne, stylowe suknie ślubne w Bytomiu na szczęście udało nam się, właśnie dzięki pomocy koleżanki, dość szybko znaleźć. Pamiętam dokładnie mój ślub w stylowej sukni ślubnej, wiem, że i mojej siostrze podoba się taki styl – właśnie elegancki, stylowy. Myślę więc, że uda nam się znaleźć coś ciekawego. Tym bardziej, że mamy już polecone kilka ciekawych salonów z sukniami ślubnymi. Moja siostra na początku myślała o sukni bardziej w kształcie listery A, bardzo jej się takie podobały na innych kobietach. Jednak kiedy sama przymierzyła, okazało się, że to nie to. Na szczęście w salonie było wiele, przeróżnych modeli, wiedziałyśmy więc, że coś na pewno nam się uda znaleźć, tym bardziej, że pani w tym salonie okazała się na prawdę bardzo pomocna i zaoferowała wiele naprawdę ciekawych sukni ślubnych.

Chociaż nie było to łatwe zadanie, to i tak wydaję mi się, że udało nam się wybrać dość szybko pikną i elegancko suknię ślubną dla mojej siostry. Już chyba w trzecim salonie, wiedziałyśmy, że to jest to. Kiedy siostra przymierzała piękną suknie z odciętą talią i tiulowym dołem, wiedziałam, że w tej sukni sobaczę ją przed ołtarzem. Ona również od razu o tym samym pomyślał. Już nawet nie chciała przymierzać innych sukien, od razu zdecydowała się zamówić tę.