Noszenie złotych kolczyków – wkrętów

 

Żeby nasza stylizacja prezentowała się rewelacyjnie, należy zwrócić uwagę na każdy jej szczegół. Bardzo duże znaczenie dla tego, jak jesteśmy postrzegane, mają wszelkie dodatki, jakie dobieramy do swojego stroju. Odpowiednio skomponowane ozdoby mogą nadać naszej kreacji niepowtarzalnego charakteru oraz sprawić, że trudno będzie oderwać wzrok od takiej stylizacji. Do najbardziej popularnych dodatków należą kolczyki. Dzięki nim można podkreślić swój ty urody oraz dodać ciekawego elementu do stroju.

Dlaczego warto nosić kolczyki – wkręty ze złota?

złote kolczyki wkrętyJakie kolczyki wybrać, aby pasowały one do naszej stylizacji? Bardzo duże znaczenie ma ich kształt, wielkość oraz kolor. Kobiety bardzo często wybierają kolczyki wykonane ze złota. Trudno się im dziwić, jest to bowiem szlachetny oraz niezwykle piękny kruszec. Bardzo często kojarzy się nam on z luksusem oraz wysokiej jakości ozdobami. Należy jednak pamiętać, aby wybierać kolczyki, których forma dopasowana jest do kształtu naszej twarzy. Najbardziej uniwersalne są złote kolczyki wkręty, które pasują do wielu typów urody. Ogromna różnorodność takich ozdób sprawia, że każda kobieta powinna znaleźć taki model, który przypadnie jej do gustu. Takie kolczyki mogą przyjmować najróżniejsze kształty – kwiaty, serduszka czy nawet geometryczne wzory. Mogą być takie przyozdobione koralikami wykonanymi ze szlachetnych kamieni. Jak wybrać wzór dla siebie? Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę to, do jakich stylizacji chcemy nosić taką ozdobę. Na co dzień lepiej prezentują się mniejsze kolczyki, które delikatnie podkreślą naszą urodę. Jeżeli wybieramy się na jakąś uroczystość, na przykład wesele, można wybrać kolczyki, które będą od razu przyciągały wzrok. Bardzo dużą zaletą kolczyków – wkrętów jest to, że są one bardzo wygodne. Nie trzeba się martwić, że zaczepią się o nasze włosy czy fragmenty garderoby. Warto mieć kilka par kolczyków, które będą idealne na różne okazje. W taki sposób można sobie zapewnić piękne dodatki do stylizacji zarówno codziennych, jak również tych bardziej oficjalnych.

Odpowiednio dobrane kolczyki mogą stanowić ciekawe urozmaicenie kobiecej stylizacji. Taki dodatek wspaniale podkreśli naszą urodę oraz strój, wystarczy tylko wybrać kolczyki o odpowiednim rozmiarze oraz formie. Wkręty są bardzo wygodne, dzięki czemu doskonale nadają się do noszenia na co dzień. Nie trzeba jednak z nich rezygnować podczas specjalnych okazji – wystarczy wybrać na przykład model z większym kamieniem, którego kolor będzie pasował do reszty naszego stroju.