Mój brat kupił córce solidną pościel

 

Moja córka nie dawno skończyła cztery lata. Jej chrzestny mieszka za granicą. Mój brat dzwonił już do mnie kilka tygodni przez urodzinami mojej córki żeby dopytać się czy się teraz Marlena interesuje. W Anglii jest sporo tańszych rzeczy i wujek zawsze przysyła Marlenie fajne paczki. Prezent urodzinowy nie mógł być gorszy. Przekazałam bratu, że córka uwielbia krainę lodu. Ma sporo kolorowanek i książek o tych bohaterach i może jej kupić coś z tej serii. Brat zdecydował się na pościel.

Córka dostała pościel od wujka

pościel frozen z certyfikatemKiedy zadzwonił do nas kurier wiedziałyśmy, że to paczka od wujka. Córka już nie mogła się doczekać kiedy ją rozpakuje. Przesyłka była pięknie zapakowana w kolorowy papier a poza tym paczka była sporych rozmiarów. Byłam bardzo ucieszona zawartością przesyłki. Wujek zawsze wysyłał córce porządne rzeczy, które zawsze jej długo służyły i tak też było i tym razem. Marlena dostała pościel frozen z certyfikatem. Pościel była bardzo kolorowa. Znajdowały się na niej główni bohaterowie z jej ulubionej bajki. Pościel była odpowiednich rozmiarów. Materiał był bardzo delikatny. Można ją prać w każdej pralce i była na kartonie informacja od producenta, że pościel w trakcie prania się nie kurczy i nie traci kolorów. Córka jak tylko zobaczyła pościel bardzo się ucieszyła. Od razu prosiła żebym tą nową pościel założyła na jej kołderkę i poduszkę. Powiedziałam, że zrobię to następnego dnia bo producent zalecał przed pierwszym użyciem wypranie jej. Poza pościelą, którą ja także byłam bardzo oczarowana córka dostała jeszcze lalkę z tej samej serii. Kiedy powiedziałam, że pościel założę jej jutro jak już będzie sucha to widząc lalkę nie robiła żadnych przeszkód. Od razu zadzwoniłyśmy do mojego brata żeby mu podziękować za piękny prezent. Bardzo się cieszę, że moja córka ma ze swoim wujkiem takie dobre relacje. Doceniam to, że mój brat tak bardzo angażuje się w jej wychowanie i pamięta o ważnych uroczystościach. Córka go uwielbia i bardzo się cieszy kiedy tylko mogą spędzać wspólnie czas.

Pościel wyprałam tak jak zalecał producent. Wszystko z nią było w porządku. Nie musiałam jej nawet prasować bo materiał tego nie wymagał. Pościel pięknie się prezentuje na jej łóżku. Idealnie pasuje nawet do wnętrza pokoju. Cieszę się, że wujek tak dobrze poradził sobie z wyborem prezentu. Moja córka na pewno będzie miała same kolorowe sny śpiąc w tej pościeli. Mam nadzieję, że dzięki niej będzie spała dłużej szczególnie w weekendy wtedy kiedy ja mam wolne i mogę sobie dłużej pospać.