Modne czapki z Peaky Blinders

Od dawna już jestem fanką doskonałego serialu Peaky Blinders. Wciągnęła mnie fabuła i niepowtarzalny klimat, który wykreowali jego twórcy. Od zawsze mam tak, że lubię otaczać się rzeczami, które mają dla mnie jakieś znaczenie, zależy mi na tym, żeby mój ubiór w jakiś sposób opowiadał o mnie i pokazywał światu, jakie mam upodobania. Dlatego właśnie bardzo się cieszę, że udało mi się trafić na czapki, na których widnieje logo serialu i bohaterów, których możemy w nim zobaczyć.

Czapki z logo Peaky Blinders

czapki Peaky BlindersUbiór to rzecz gustu, ja traktuję go, jak szansę na wyrażenie siebie. Dlatego właśnie, gdy tylko zobaczyła, czapki Peaky Blinders wiedziałam, że muszę kupić przynajmniej jedną. Na jednej się jednak nie skończyło, ponieważ producent miał w swojej ofercie naprawdę wiele dostępnych wzorów i kolorów. Napisy i obrazy na czapkach prezentują się naprawdę dobrze, w tym przypadku fakt, że na czapce nie zmieści się obraz w rozmiarze rzeczywistym w żaden sposób im nie zaszkodził – proporcje są oddane w sposób idealny. Co więcej, czapki wyglądają naprawdę dobrze. Nie są to tylko popularne jednorazówki, które zakłada się na kilka wyjść i porzuca w którejś z domowych szuflad. Wręcz przeciwnie. Czapki są doskonałym uzupełnieniem codziennych stylizacji i doskonałą ochroną przed słońcem i wiatrem. Bardzo się cieszę również, że zostały przygotowane w bardzo staranny, solidny sposób, dzięki czemu nie tylko dobrze wyglądają, ale również są bardzo wytrzymałe. Ja trafiłam na model, który idealnie dopasowuje się do mojej głowy, dla osób o innych preferencjach dostępnych było wiele innych wariantów. Przypadł mi do gustu również fakt, że wzór na czapce jest bardzo solidny, dzięki czemu nie niszczy się podczas użytkowania. Moja czapka przetrwała nawet deszcze i dalej wygląda idealnie. Cena była naprawdę zachęcająca, dlatego zdecydowałam się na kilka modeli. Myślę, że to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników serialu, w dodatku cena jest na tyle dobra, że każdy może sobie na ten zakup pozwolić bez wyrzutów sumienia.

Mój strój ma mnie opisywać – to moja podstawowa zasada. Dlatego właśnie, jako wierna fanka serialu Peaky Blinders, gdy tylko znalazłam czapkę z wzorem z serialu, wiedziałam, że muszę ją mieć. Nie był to duży wydatek, a ja jestem naprawdę zachwycona. Moim zdaniem to idealny prezent – niezależnie od tego, czy chcemy obdarować samych siebie, czy też kogoś bliskiego. Jest to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów serialu i doskonały prezent, który jest ładny i jednocześnie bardzo funkcjonalny.