Lampy w stylu art deco

Zajmuję się projektowaniem wnętrz już od wielu lat. Od najmłodszych lat bardzo lubiłam porządkować przestrzeń wokół siebie, nieustannie robiłam przemeblowania, znosiłam do domu różne, często bardzo okazyjnie upolowane elementy dekoracyjne, dzięki czemu mój pokój był zawsze najbardziej ciekawym pomieszczeniem w naszym domu. Czasem, za zgodą rodziców, ingerowałam również winne pomieszczenia w naszym mieszkaniu i zawsze wychodziło to im na dobre. Do tego zawsze bardzo ładnie rysowałam. Na studiach również szło mi świetnie.

Oświetlenie art deco

klasyczne lampy art decoWszystko to skończyło się więc tak, jak musiało się skończyć – zostałam projektantką wnętrz i otworzyłam własną pracownię, która cieszy się ogromnym prestiżem. Przyznam szczerze, ze nie spoczęłam na laurach, cały czas ciężko pracuję, aby utrzymać swą pozycję, wciąż się dokształcam, szukam informacji o nowinkach, aby zapewnić swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Dzięki mojemu nieustannemu poszukiwaniu informacji na temat nowości natrafiłam na ciekawy artykuł na temat oświetlenia. Okazuje się, że obecnie najmodniejszym trendem są klasyczne lampy art deco. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że oświetlenie to najważniejszy element dobrego projektu wnętrz i bardzo cieszy mnie wielki powrót art deco, ponieważ są to naprawdę bardzo dobrze zaprojektowane rzeczy. I chodzi mi tutaj o lampy współczesne, stylizowane na art deco, jak też o oryginalne lampy art deco z początku ubiegłego wieku. Uważam, że oświetlenie art deco pasuje do każdego wnętrza i w każdym wnętrzu sprawi, że nabierze ono charakteru. Oczywiście w miarę możliwości finansowych moich klientów staram się doradzać im zamontowanie oryginalnego oświetlenia, jednak ponieważ jego cena jest stosunkowo wysoko, można również zadowolić się współczesnymi lampami, które są także bardzo urokliwe i również cechuje je wysoka jakość wykonania. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na oświetlenie współczesne czy też oryginalne z początku wieku, na pewno warto jest zdecydować się właśnie na styl art deco, który obecnie jest najmodniejszy.

Każdy, kto pragnie urządzić swe mieszkanie zgodnie z najnowszymi i najmodniejszymi trendami, powinien zastanowić się nad zamontowaniem w mieszkaniu oświetlenia w stylu art deco. Takie oświetlenie pasuje do każdego wnętrza i w każdym będzie się doskonale prezentować, a co ważne, jest ono ponadczasowe i nawet, kiedy przyjdą inne trendy, ono wciąż się będzie doskonale sprawdzać w naszym mieszkaniu. Jest to zakup wart rozważenia, ponieważ na pewno wyjdzie to naszemu mieszkaniu na dobre.