Kupno solidnego odpychacza dla dziecka

Mój synek ze względu na różne wady genetyczne, które posiadał miał duży problem z nóżkami i napięciem mięśniowym. W związku z tym bardzo nie chciał chodzić, ponieważ miał z tym duże problemy i go to męczyło. Niestety, lekarz powiedział, że jeśli nie będzie on trenował nóżek to w końcu całkiem zaczną zanikać mu mięśnie. Musieliśmy wymyślić coś, co zachęciłoby go do rehabilitacji i podnoszenia się o własnych siłach z łóżka. Wpadłam na pomysł kupienia odpychacza.

Potrzebowałam odpychacza dla dwuletniego dziecka

solidny odpychacz dla dzieciWiedziałam, że taka zabawka bywa bardzo atrakcyjna dla dzieci i miałam nadzieję, że naszemu synowi również się spodoba. Wybrałam się więc do sklepu, w którym ostatnio widziałam takie zabawki na wystawie. Po wejściu od razu sprzedawczyni zapytała mnie, czy może mi w czymś pomóc. Poprosiłam ją o jakiś solidny odpychacz dla dzieci. Od razu zabrała mnie ona na odpowiedni dział i pokazała kilka wysokojakościowych modeli. Zdecydowałam się wybrać taki, który był bardzo solidny, ponieważ wykonany był z metalowych, trwałych elementów, które miały dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne takie jak uderzenia czy zarysowania. Sprzedawczyni zapewniała mnie, że jest to na tyle trwały model, że można z niego korzystać dopóty, dopóki dziecko z niego nie wyrośnie. Najważniejsza okazała się dla mnie jednak niska, przystępna cena takiej zabawki. Jeszcze tego samego dnia pokazałam odpychacz mojemu dziecku, które bardzo się nim zainteresowało. To był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Mój synek bardzo ochoczo korzystał z tej zabawki. Odpychacz miał bardzo lekką konstrukcję, dlatego nawet małe dziecko miało dość siły na to, aby się z jego pomocą przemieszczać. Nie mniej ważne były duże, gumowe, koła, które umożliwiały dziecku łatwe pokonywanie przeszkód na drodze takich jak wysokie krawężniki, dziury w chodniku, a w przypadku jeżdżenia po mieszkaniu chociażby progi. Zabawka była bardzo wysoka dla dziecka, ponieważ miała regulowaną wysokość siedziska, w związku z tym mogłam ją dowolnie regulować w zależności od wzrostu dziecka.

Tak jak mi podpowiadała sprzedawczyni, jest to produkt bardzo wytrzymały, dlatego korzystałam z niego przez dłuższy czas. To świetna zabawka, która potrafi zająć dziecko nawet na kilka godzin w ciągu dnia, co nie zdarza się przecież często. Nie miałam również problemów z tym, żeby ją wyczyścić czy umyć. Dzięki temu zachowanie jej w czystości nawet po zabawie w deszczu na podwórku nie było dla mnie problemem. Dobrze, że wpadłam na takie dobre rozwiązanie.