Kupno placu zabaw z atestem

Oboje z mężem chcieliśmy mieć zawsze dużą rodzinę. Natura trochę nam w tym pomogła, ponieważ trzykrotnie urodziłam bliźnięta i to w odstępie co półtora roku. Teraz mieliśmy szóstkę dzieci. Ponieważ zbliżały się wakacje, musiałam zapewnić im jakąś aktywność na ten czas. Mieszkamy na wsi i w okolicy nie ma żadnego placu zabaw. Uznałam, że skoro mamy duże podwórko, to możemy postawić taki gotowy plac zabaw przed naszym domem. I tak też właśnie zdecydowaliśmy się zrobić. Teraz, musieliśmy jeszcze tylko kupić taki gotowy plac zabaw i go zamontować.

Wybraliśmy kolorowy plac zabaw z atestem

place zabaw z atestemZależało nam na tym, aby zakupiony przez nas plac zabaw był bezpieczny także dla najmłodszych dzieci. Przy szóstce dzieci często nie mam czasu się nimi zająć i starszaki zajmują się młodszymi, a co za tym idzie wszystkie muszą mieć zapewnione bezpieczeństwo. W takiej sytuacji jasne było, że możemy kupić tylko plac zabaw z atestem. Któregoś dnia mąż wrócił później z pracy i powiedział, że był w sklepie i widział bardzo ładne place zabaw z atestem w bardzo dobrej cenie. Od razu zdecydowałam się pojechać z nim do tego sklepu i sprawdzić te place zabaw z atestem. Rzeczywiście, jeden z placów zabaw bardzo przypadł mi do gustu i byłam pewna, że naszym dzieciom równie bardzo się spodoba. Był to plac zabaw, który posiadał wszelkie atesty i pozwolenia. Był dopuszczony do kontaktu z już najmłodszymi dziećmi i znajdowało się na nim bardzo dużo zabawek dla dzieci w różnym wieku. Plac zabaw spełniał wszelkie rygorystyczne standardy BHP i w dodatku był dostępny w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Od razu zdecydowaliśmy się go zakupić. Już wkrótce okazało się, że było to bardzo dobre rozwiązanie. Nawierzchnia placu zabaw była bardzo miękka, dlatego dzieci nawet potykając się i przewracając nie zrobiłyby sobie krzywdy. Każda zabawka, po odpowiednim zamontowaniu znajdowała się w odpowiedniej odległości od pozostałych, dzięki czemu miałam pewność, że dzieci podczas zabawy nie zrobią sobie wzajemnie krzywdy.

Zakupiony przez nas z mężem plac zabaw okazał się również bardzo prosty w montażu. Każdą zabawkę wystarczyło odpowiednio przykręcić. Na zimę bez problemu można było taki plac zabaw sprzątnąć bądź zostawić na podwórku, ponieważ każda zabawka była wykonana z solidnych ocynkowanych elementów, dzięki czemu była odporna na opady deszczu czy śniegu. To było dla nas bardzo praktyczne rozwiązanie. Byłam bardzo zadowolona z takiego placu zabaw z atestem, dzięki któremu moje dzieci miały bardzo dużo frajdy i zabawy.