Kupno pamiątkowych body dla dziecka

Moja najbliższa przyjaciółka niedawno urodziła dziecko. Od tego momentu jeszcze się z nią nie widziałam. Niedługo miałam ją odwiedzić pierwszy raz po porodzie, dlatego postanowiłam na tą wizytę przynieść jej jakiś prezent. Uznałam, że najlepiej będzie jak kupię jej jakieś ubranko dla dziecka. Długo zastanawiałam się nad tym, jakie ubranko będzie odpowiednie dla dziecka. Na kilku forach dla młodych rodziców doradzano mi kupno pamiątkowego body dla dziecka. Postanowiłam zakupić właśnie takie ubranko dla prezent dla przyjaciółki.

Wybrałam pamiątkowe body z metryczką

pamiątkowe body dziecięce metryczkaOkazało się, że teraz na rynku jest bardzo dużo takich pamiątkowych ubranek, które można wybrać dla dziecka. Zazwyczaj takie pamiątkowe ubranka są w pewien sposób personalizowane. Można wybierać własne napisy bądź skorzystać z gotowych szablonów. Znalazłam pewien sklep internetowy z odzieżą dziecięcą, gdzie był bardzo duży wybór takich pamiątkowych ubrań dla dziecka. Najbardziej spodobały mi się pamiątkowe body dziecięce metryczka. Były one bowiem najbardziej unikalne i stanowiły świetną pamiątkę na przyszłość dla dziecka, kiedy będzie już duże. Na metryczkę składała się data i godzina urodzenia dziecka, a do tego jego waga i wzrost oraz liczba punktów appgar, czyli dane które najczęściej podaje się od razu po urodzeniu dziecka. Ubrania były wykonane z miękkiego i delikatnego w dotyku bawełnianego materiału, a sama metryczka były wklejona w materiał. Dzięki temu nie miały żadnych dodatkowych szwów i nie drażniły tym samym delikatnej skóry dziecka. Do metryki można też było dołożyć pamiątkowy napis bądź zdjęcie dziecka, ale nie dodawałam już nic, żeby na nich nie było zbyt dużo kolorowych napisów, przez co by się one zlewały. Wybrałam gotowy szablon metryki i wpisałam odpowiednie dane. Już w następnym tygodniu dostałam przesyłkę kurierską. Co było dla mnie najważniejsze przy zakupie to to, że ubranko można było wybrać w wielu rozmiarach. Dzięki temu mogłam wybrać takie, które jeszcze przez długi czas posłuży rodzicom, zanim dziecko z nich wyrośnie.

Muszę przyznać, że takie pamiątkowe body z metryczką, to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim okazało się być ono wysokiej jakości. Napis był bardzo dobrze wprasowany w ubranko, można je było prać i suszyć mechanicznie, a z napisem to znaczy z metryczką nic się nie działo. Nie spierała się ona, a kolory nie blakły i nie płowiały pod wpływem słońca. Byłam bardzo zadowolona z udanego prezentu, ponieważ pamiątkowy strój z metryczką spodobał się koleżance.