Hybrydowe lakiery nadają kobiecym dłoniom elegancji

Dłonie bezapelacyjnie są wizytówką każdej kobiety. Zawsze powinny być zadbane, gdyż zwracają uwagę innych, zwłaszcza, gdy wykonujemy pracę biurową. Niewątpliwie warto dodać im trochę kolory, który zapewniają lakiery do paznokci w przeróżnych gamach kolorystycznych. Istotne jest również, by nasz lakier nie odpryskiwał, nie ścierał się, a efekt pomalowanych paznokci utrzymywał się jak najdłużej i nie niszczył płytki paznokcia.

Lakiery hybrydowe to wytrzymałość i różnorodność kolorów

kolorowy lakier hybrydowyKiedyś kobiety zakładały tipsy, przedłużające ich paznokcie. Źle dopasowane, czy noszone przez kilka miesięcy zwykle uszkadzały paznokcie i powodowały nierówności odrastającego paznokcia. Z tego też powodu zaczynały być coraz rzadszej popularne, a ostatecznie wyparte przez kolorowy lakier hybrydowy, który utrzymuje się na kobiecych paznokciach nawet do trzech tygodni. Kiedyś manicure hybrydowy można było wykonać w gabinetach kosmetycznych. Ich popularność zaczęła być coraz większa i obecnie możemy nakładać lakier same. Sama aplikacja kosmetyku niczym nie różni się od aplikacji zwykłych lakierów do paznokci, w związku z czym kobiety, które same malują swoje paznokcie nie będą miały najmniejszego z aplikacją produktu. Lakier hybrydowy ma gęstszą konsystencję niż zwyczajny lakier, a do jego utwardzenia wykorzystywane są specjalne lampy UV lub LED, które coraz częściej same możemy kupić w sklepach z produktami dla kosmetyczek. Dzięki utwardzeniu nie musimy martwić o ścieranie lakieru, czy jego odciskanie. Odciśnięty na paznokciach lakier nie wygląda elegancko. Producenci oferują bardzo szeroką gamę kolorystyczną swoich produktów. Niemnie, najczęściej wybieramy różne odcienie czerwieni, która jest kolorem uniwersalnym oraz pasującym do każdego stylu i okoliczności. Równie często sięgamy po beże, a w okresie wakacji i urlopów możemy sobie pozwolić na bardzo żywe kolory, jak intensywnie różowy, czy pomarańczowy. Nadto, lakier hybrydowy umożliwia nałożenie przeróżnych dodatków, jak diamenciki, czy brokat. Lakier hybrydowy daje możliwości wykonywania skomplikowanych wzorów. Największą zaletą lakierów hybrydowych jest ich trwałość i wytrzymałość. Każda z myje czasem naczynia, czy robi pranie, po których nasz manicure wygląda tak samo elegancko. Zwykle lakiery nie są tak odporne i zwykle bardzo szybko się ścierają, mimo iż producenci często gwarantują kilkunastu dniową wytrzymałość. 

Warto też pamiętać, iż kolor paznokci powinien być dopasowany do naszego wieku, tak byśmy nie wyglądały śmiesznie. Starsze z nas powinny poprzestać na mniej awangardowych kolorach. Kobieca dłoń musi bowiem być symbolem elegancji i dobrego stylu. Dzięki produktom takim, jaj kolorowy lakier hybrydowy nasze ręce zawsze wyglądają na zadbane, co dodaje kobiecie pewności siebie. Manicure hybrydowy można wykonywać w profesjonalnym salonie kosmetycznym, jak również w domowym zaciszu. Nadto, tworzenie stylizacji wymaga tak naprawdę podstawowych umiejętności manualnych.