Gdzie w Radomiu dostanę pożyczkę pod zastaw?

Ostatnio mój pracodawca spóźniał się z wypłatą. Obiecywał, że to tylko chwilowy zastój i do końca następnego miesiąca powinien uregulować wszelkie długi. Niestety ja nie mogłam tak długo czekać. Nie miałam pieniędzy na opłatę rachunków, a nie chciałam zwlekać z ich opłaceniem. Przyjaciółka doradziła mi, żebym wzięła pożyczkę pod zastaw, bo jest to dużo bardziej opłacalne i bezpieczne niż chwilówki, które mogą mnie wpędzić w jeszcze większe długi. Postanowiłam skorzystać z jej dobrej porady.

Dostałam dobrą pożyczkę pod zastaw

pożyczka pod zastaw - radomTeraz musiałam jeszcze tylko znaleźć miejsce, gdzie uzyskam za swój zastaw jak najlepszą cenę. Nie chciałam iść do pierwszego lepszego lombardu, bo obawiałam się, że zostanę tam naciągnięta. Postanowiłam sprawdzić i porównać różne miejsca udzielające takich pożyczek na internecie. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: pożyczka pod zastaw – radom, i zaczęłam przeglądać wyniki. Wśród wielu lombardów w tym mieście szybko udało mi się znaleźć jeden bardzo popularny i rekomendowany przez klientów punkt. Nie była to sieciówka, tylko prywatny lombard udzielający pożyczek pod zastaw. Klienci rekomendowali go jako miejsce, gdzie można dostać najlepszą kwotę za swój zastaw, a przy tym naliczana jest tylko niewielka prowizja i można dowolną ilość razy przedłużać czas odbioru zastawu. Zapoznałam się z ofertą tego miejsca. Dowiedziałam się, że przyjmują pod zastaw biżuterię, elektronikę, meble a nawet artykuły agd i rtv. Postanowiłam zastawić trochę mojej złotej biżuterii i nie używanych zbyt często sprzętów elektronicznych. Bez problemu obędę się bez nich w domu przez kilka tygodni. Ten lombard znajdował się w centrum miasta, blisko mojego miejsca zamieszkania, dlatego nie miałam problemów, żeby tam dotrzeć. W lombardzie zostałam naprawdę bardzo fachowo obsłużona. Każdy sprzęt i biżuteria, którą przyniosłam zostały fachowo wycenione. Otrzymałam za nie naprawdę dobrą cenę. Kwota ta była dla mnie bardzo satysfakcjonująca. Umowa pożyczki pod zastaw była bardzo przejrzysta i jasna.

Byłam zadowolona z tego miejsca. Bez problemu mogłam wyznaczyć termin odbioru zastawu i mogłam go dowolnie przedłużać i skracać. Rzeczywiście w tym miejscu pobierali bardzo niewielką prowizję za przechowanie sprzętów oraz zastaw. Gdybym nie mogłam wykupić rzeczy, zawsze mogłam je jeszcze sprzedać i uzyskać jeszcze większą kwotę za sprzedaż. Jednakże mój pracodawca wypłacił mi w końcu zaległą pensję i mogłam spłacić pożyczkę i odebrać mój zastaw z tego lombardu. Byłam bardzo zadowolona z tak załatwionej sprawy.