Film o Twojej firmie – najlepsza reklama

W dzisiejszych czasach reklama jest praktycznie wszędobylska. Do jej najbardziej popularnych form zaliczają się m.in. typowe reklamy zewnętrzne (popularne tablice reklamowe oraz telebimy), artykuły tekstowe (zamieszczane m.in. w gazetach oraz artykuły sponsorowane), reklamy głosowe (popularne w rozgłośniach radiowych) czy krótkie filmy reklamowe spotykane w internecie oraz telewizji. Wszystkie te sposoby reklamy posiadają jednak swoje wady: czasami są mało widoczne, docierają jedynie do określonych grup odbiorców, są zbyt ogólnikowe. Do jednych z najbardziej przełomowych materiałów marketingowych należą filmy reklamowe. Są to innowacyjne, personalizowanie, przykuwające uwagę wizytówki, dedykowane firmom ceniącym sobie kreatywność.

Film – Twoja firma ukazana od A do Z 

filmy reklamoweFirmy reklamowe w ostatnim czasie stały się nowoczesnym narzędziem marketingowym, za pomocą którego budujemy pozytywny wizerunek firmy. Tego typu materiały reklamowe przy pomocą specjalnej prowadzonej narracji oraz dopełniającej się warstwie audio-wizualnej przedstawiają najważniejsze założenia firmy, wyróżniają jej osiągnięcia oraz kompleksowo przybliżają usługi, które dana firma świadczy. W skład tego typu filmów wchodzą m.in. krótkie wywiady przeprowadzane z pracownikami na różnych szczeblach oraz swoisty 'spacer” po firmie, dzięki któremu odbiorcy mogą zapoznać się zarówno z samą przestrzenią, jak i ofertą prezentowaną przez dane przedsiębiorstwo. Idealnym dopełnieniem materiału filmowego jest zawsze doskonale skomponowana muzyka, która wprowadza w materiał nutkę dynamizmu i wpływa korzystnie na całościowy przekaz filmu. Za stworzenie filmu reklamowego odpowiada wówczas cały sztab wykwalifikowanych specjalistów: począwszy od reżysera i scenarzysty, poprzez dźwiękowca, aż na montażyście kończąc. Specjaliści Ci odpowiadają za  jakość swojego dzieła, ich wspólna praca jest gwarantem tego, że tego typu reklama będzie najbardziej spójną i zarazem najbardziej profesjonalną wizytówką firmy. Tego typu filmy reklamowe idealnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju eventach, drzwiach otwartych organizowanych przez przedsiębiorstwa czy nawet na powszechnie organizowanych targach pracy. Posiadając tego typu materiał reklamowy mamy pewność, że zaangażuje on docelowego odbiorcę o wiele silniej od wszystkich innych, ograniczonych reklam, które angażują zazwyczaj tylko jeden ze zmysłów słuchu lub wzroku. Personalny film stworzony na potrzeby biznesu zaangażuje natomiast oba wcześniej przytoczone zmysły. 

Filmy reklamowe tworzone na potrzeby firm są prawdziwą innowacją na rynku marketingowym. Reklama tego typu będzie wspaniałą, profesjonalną, kompleksową wizytówką firmy. Dodatkowym jej atutem jest to, że skupia ona uwagę odbiorcy zacznie szybciej i angażuje go na dłużej. Liczne badania udowodniły bowiem, że najsilniej działają na nas reklamy, które angażują jednocześnie kilka zmysłów. Film oddziałuje zarówno na nasze oczy, jak i uszy, sprawiając tym samym, że jesteśmy bardziej skupieni na samym odbiorze jego treści i zapamiętujemy go tym sposobem na dłużej.