Elegancka porcelana marki ,,Karolina”

Długo się zastanawiałam, jaki prezent podarować mojej siostrze na trzydziesta rocznicę ślubu. To wyjątkowa okazja, więc prezent też musi być niepowtarzalny W końcu wpadłam na świetny pomysł – podaruję jej serwis obiadowo – kawowy z porcelany. Widziałam taki komplet na stronie sklepu z porcelana marki ,,Karolina”. Marka ta słynie z najlepszej jakości porcelany o niebanalnym charakterze. Firma ta ma długoletnią tradycję i jest znana na całym świecie, a w Europie zajmuje czołowe miejsce. Zdecydowałam, że zamówię właśnie ten serwis dla mojej siostry.

Szeroki wybór porcelany w sklepie online

stylowa porcelana karolinaNie wiem jeszcze jaką wybrać porcelanę: białą czy kremową. Kremowa porcelana ma dosyć oryginalny, ciepły kolor i na pewno przyjemnie byłoby pić  z niego aromatyczną kawę. Z drugiej strony, biała porcelana wydaje mi się bardziej elegancka i wytworna. Ten serwis obiadowo -kawowy jest na sześc osób i można go pic  wilku odsłonach. Niektóre serwisy maja dodatkowe zdobienia w postaci motywów kwiatowych lub napisów. Inne serwisy mają złote zakończenia i niebanalne kształty. Po rozmowie z moim mężem zdecyduję się na serwis w kolorze białym z delikatnym zdobieniem. Taka stylowa porcelana Karolina jest dosyć drogim prezentem, ale akurat ten mój wypatrzony serwis został objęty ciekawą promocją. Jego regularna cena wynosi osiemset złotych, a ja zapłacę pięćset czterdzieści złotych, jeśli zdecyduję się dołączyć do klubu miłośników porcelany. Wiąże się to z tym, że będę otrzymywać co miesiąc zaproszenia na spotkania, informacje w postaci esemesów o aktualnych zniżkach oraz co trzy miesiące otrzymam katalog z najnowszymi ofertami. Zgodziłam się na takie warunki, bo nic mnie to nie kosztuje, a zniżka jest naprawdę spora. Po roku będę mogła zrezygnować z członkostwa w klubie. Złożyłam zamówienie na ten serwis i pozostało mi teraz czekać na przesyłkę. Przesyłka też jest darmowa, co mnie dodatkowo ucieszyło, bo to kolejna oszczędność. 

Mam nadzieję, że siostra ucieszy się z prezentu. Myślę, że trafiłam w dziesiątkę, bo znam upodobania siostry i wiem, że jest ona zwolenniczką luksusowych rzeczy Nie ma w domu żadnego kompletu porcelanowego, więc z pewnością jej się przyda. Sądzę, że każdy posiłek podany w elegancki sposób smakuje lepiej. Czasami nawet bardzo skromna i prosta potrawa może smakować jak wytworne danie, jeśli podamy ją na porcelanowym talerzu. Jeśli jednak okazałoby się, że nie trafiłam w gust siostry, to mogę ten serwis odesłać w ciągu dwóch tygodni i wtedy pieniądze wrócą na moje konto bankowe.