Doskonały rower Kross

 

Rower dla jednych to środek transportu, sprzęt rekreacyjny, lub narzędzie do pracy. Istnieje wiele modeli rowerów dostosowanych do odpowiednich zastosowań. Rower nie jest równy rowerowi, ponieważ mają one odmienne wyposażenie, osprzęt różnych firm i różne rozmiary kół. Na rynku znajdziemy rowery trekingowe, miejskie, górskie, czy krosowe. Osoby jeżdżące wyczynowo po ramkach, mają jeszcze inny model roweru, który może nie posiadać siodełka.

Charakterystyka rowerów z serii Level

kross level 8.0Dla osób jeżdżących wyczynowo, lub wykorzystujących rower do pokonywania górskich tras, lub torów rowerowych, idealne są modele górskie. Mają one najczęściej wysokiej klasy osprzęt rowerowy, który gwarantuje osiąganie maksymalnych osiągów. Rowery z serii Level są produkowane od wielu lat i co roku wychodzi nowy model, który jest nowszą wersją poprzedniego. Obecnie jednym z najlepszych jest Kross Level 8.0 wyprodukowany w dwa tysiące osiemnastym roku. Jest to niesamowicie mocna maszyna, wyposażona w doskonałe hamulce, przerzutki i amortyzatory. Jej podstawą jest lekka rama aluminiowa, która została dodatkowo wzmocniona w newralgicznych miejscach dla zwiększenia wytrzymałości na różne obciążenia. Jej sztywna konstrukcja pozwala na pokonywanie przeszkód nieosiągalnych dla przeciętnych rowerzystów. Innowacyjnym rozwiązaniem w rowerze Level 8.0 jest zastosowanie powietrznych amortyzatorów z blokadą skoku w panewce. Można go dowolnie ustawić do własnych potrzeb, więc pokonanie terenu górskiego, czy przeszkód na placu nie będzie żadnym kłopotem. Aby jazda była wygodna, poza doskonałymi amortyzatorami, w rowerze Kross znajdziemy idealnie wyprofilowane siodełko z termoelastycznej pianki, która posiada odpowiednią twardość. W takim modelu roweru, hamulce są podstawą bezpieczeństwa, dlatego muszą być najwyższej jakości, i też tak jest w Krossie Level 8.0. Posiada on hamulce tarczowo hydrauliczne, które obecnie są najlepsze na rynku i stosowane w najdroższych modelach rowerów. Jest to idealny rower dla osób ceniących wysoką jakość.

Marka Kross sprzedaje rowery kierowane do zwykłych użytkowników, amatorów, ale też zawodowców, którzy najlepiej się znają na wykorzystaniu roweru w ekstremalnych warunkach. Górskie rowery są najbardziej wytrzymałe z uwagi na ich przeznaczenie. Co do ceny roweru, należy się liczyć ze sporym wydatkiem, ponieważ wysoka jakość musi odpowiednio kosztować. Model z dwa tysiące osiemnastego roku kosztuje około czterech tysięcy złotych w podstawowej wersji. Wszelkie dodatki są we własnym zakresie.