Cennik łódzkiego prywatnego detektywa

Mieszkam w Łodzi. To miasto położone w centralnej Polsce. Uchodzi za miasto filmowe i uniwersyteckie. To tu znajdują się największe ośrodki akademickie oraz słynna łódzka filmówka. W związku z tym moi rodzice wiązali nadzieje z tym, że pójdę do tej szkoły i będę kształcić się w kierunku aktorskim. Kiedyś tego chciałam – kontynuować zawód taty.

Jak wygląda cennik detektywa z Łodzi?

detektyw z Łodzi - cennikZ czasem jednak się to zmieniło. Chciałam zostać prywatnym detektywem. Z tym wiązałam swoją przyszłość. Detektyw z Łodzi – cennik, klienci i liczne sprawy. To było to o czym marzyłam. Znalazłam odpowiednią szkołę w której chciałam podjąć naukę po liceum i zdanej maturze. Przyznam szczerze, że rodzice zaakceptowali mój wybór i nad wyraz spokojnie przyjęli do siebie wiadomość, że ich córka będzie detektywem. Postanowili mnie wspierać. Praca detektywa jest pracą, która wymaga nie tylko odwagi, ale i często gęsto otwartego umysłu oraz dobrej kondycji fizycznej. Sytuacje są różne i należy się do nich dostosować. Ja byłam przygotowana. Oprócz tego, że regularnie ćwiczyłam, to czytałam branżowe książki i czasopisma. Byłam naprawdę bardzo mocna zawzięta i chciałam dobrze się przygotować do tego, aby robić w życiu to o czym marzyłam. Cennik prywatnego detektywa jest dość rozpięty, ponieważ każda sytuacja jest inna i należy do niej podejść indywidualnie. Początkowo chciałam działać sama, dlatego też musiałam podjąć decyzję jak ma wyglądać mój cennik i w jakich sprawach chcę się specjalizować. Moim marzeniem była tematyka rodzinna (sprawy spadkowe, rozwodowe, śledztwa, zdrady). Bardzo fascynowało mnie działanie z ukrycia. W Łodzi są agencje detektywistyczne i prywatni detektywi. Niemniej jednak to ja chciałam być najlepszym. W tej branży mało jest kobiet. Przynajmniej w moim mieście. Moim celem było zdobycie licencji i udowodnienie wszystkim, że jestem warta tego, aby powierzyć mi swoje sprawy. W szkole do której uczęszczałam po to, aby zdobyć licencję, poznałam także kilka dziewczyn. One jednak miały pracować w agencji detektywistycznej a nie dla samej siebie ja jak ja.Doskonale wiem, że jest to trudny zawód wymagający pełnego zaangażowania.

Bardzo podziwiam pracę detektywów i cenię ich za to co robią. Chciałabym w końcu dołączyć do ich grona i wiem, że wkrótce to się stanie. Będę specjalistką w swojej dziedzinie a rodzice będą ze mnie dumni. Rozwinę swoją działalność do tego stopnia, że będę zatrudniać sztab ludzi, którzy będą zajmować się najbardziej tajemniczymi sprawami w kraju. Marzenia warto realizować.