Biustonosz z koronką świetnym prezentem dla siostry

 

Jestem osobą, która nie lubi przygotowywać prezentów na ostatnią chwilę. Niestety, nie zawsze idzie wszystko z planem. Okazało się, że moja siostra Justyna ma za miesiąc urodziny. Zupełnie o tym zapomniałam! Wszystko z powodu nowej pracy, w której musiałam być bardzo skupiona! Nie miałam zielonego pojęcia, co mogę jej sprezentować tym razem.

Kupno biustonosza z koronką dla siostry

biustonosz koronkowy na latoMoja siostra Justyna kupiła piękną, letnią sukienkę w kwiaty. Nie miała jednak kolorystycznie pasującego stanika. Znałam jej ulubiony sklep, gdzie mieli piękny biustonosz koronkowy na lato. Przede wszystkim pasował kolorystycznie, nie był drogi, a ja znałam jej rozmiar. Miał piękną, delikatną koronkę. Kluczowe było, żeby jej stanik miał push up. Musiałam tylko wymyślić, w jaki sposób moja siostra Justyna ma przymierzyć stanik. Może i rozmiar znałam, ale nie wiedziałam, jak będzie na niej leżał. Poprosiłem jej najlepszą przyjaciółkę, by poszła z nią przymierzyć biustonosz koronkowy na lato. Miała dać mi znać, jak coś będzie nie tak. Okazało się, że moja siostra Justyna jest zachwycona tym modelem stanika. Była to dla mnie ważna informacja, wszak nic nie rodzi takiego rozczarowania jak nietrafiony prezent. Ważne było, że biustonosz miał delikatną koronkę. Moja siostra Justyna uwielbia takie subtelne akcenty. Zwłaszcza, iż ma w przyszłym roku studniówkę, a kolor biustonosza pasował do jej wybranej kreacji. Bardzo podobało mi się zapięcie, które było umieszczone z przodu. Dobry biustonosz koronkowy na lato musi mieć opcję szybkiego odpięcia. Chodzi przede wszystkim o to, by w razie potrzeby szybko przebrać się w strój kąpielowy. Kolejną zaletą tego stanika jest brak fiszbin. Moja siostra Justyna uwielbia staniki bez ramiączek. Ten miał opcję ich odpinania. Wysokiej jakości biustonosze są wykonane w taki sposób, by nie powodować podrażnień skóry. Muszą być także odporne na kurczenie się w czasie prania oraz powinny szybko schnąć. Miałam nadzieję, że ilość letnich kreacji mojej siostry Justyny będzie duża. Chodziło o to, by mój prezent był często używany, bo nie wyobrażałam sobie, że będzie noszony tylko do jednej sukienki.

Moja siostra Justyna była zachwycona wszystkimi prezentami, ale to przy moim się bardzo mocno wzruszyła. Powiedziała, że prezent będzie pasował do dużej ilości wakacyjnych strojów, a jego wykonanie jest perfekcyjne. Byłam bardzo zadowolona, że mogłam sprawić udany prezent mojej ukochanej siostrze. Jej radość jest moją radością, a jej uśmiech daje mi prawdziwe szczęście. Mam nadzieję, że stanik będzie dobrze służył.