Bezinwazyjne usuwanie podwójnego podbródka

 

Udało mi się dużo schudnąć. Zawdzięczałam to licznym dietom, wprowadzeniu aktywności fizycznej. Biegałam każdego dnia i robiłam ćwiczenia. W końcu czułam się dobrze w swoim ciele i byłam lekka. To wszystko kosztowało mnie dużo pracy, jednak nie żałuję ani jednej minuty poświęconej w naprawę mojego wyglądu. Teraz jestem w końcu szczęśliwa. Jednak miałam jeszcze mały mankament, który należałoby poprawić.

Podwójny podbródek do usunięcia

usuwanie podwójnego podbródka bez skalpelaMimo utraty kilogramów, nie zniknął mój podwójny podbródek. Dalej był bardzo widoczny i denerwowało mnie gdy na niego patrzyłam. Widziałam, jak bardzo mnie szpeci i jak najszybciej chciałam się go pozbyć. Wiedziałam, że nie dam rady pozbyć się go żadnymi ćwiczeniami, ponieważ miałam spora aktywność fizyczną przez ostatni rok, a on dalej był widoczny. Poszukałam więc pomocy w internecie, rozważałam nawet zabiegi chirurgiczne. Jednak trochę się ich obawiałam, jednak inwazyjne zabiegi różnie mogą się skończyć. Ja źle znosiłam takie poważniejsze ingerencje w organizm. Pomyślałam, że może jest możliwe usuwanie podwójnego podbródka bez skalpela i od razu zaczęłam szukać takich rozwiązań. Okazało się, że jest metoda na usuwanie podbródka poprzez wykorzystanie lasera. Zastanawiałam się jak to możliwe i jako taki ciekawski poszukiwacz, musiałam się o tym wszystkiego dowiedzieć. Wyczytałam, że laser rozbija zalegający tłuszcz i te cząsteczki później znikają. Dzięki temu twarz napina się, bo laser wpływa na lepszą jędrność skóry. Wiele osób używa go do foto odmładzania, to obecnie taki popularny zabieg liftingu bez skalpela. Dowiedziałam się, że należy udać się na około trzy sesje z użyciem lasera, ponieważ jedna może nie być wystarczająca. Nie sprawiało mi to żadnego problemu, byłam gotowa odczekać swoje, byle tylko poprawić swój wygląd. Tak bardzo ciążył mi ten podwójny podbródek i chciałam jak najszybciej zacząć coś robić, by się go pozbyć. Poszłam więc do salonu i umówiłam się na pierwszą wizytę. Kiedy nastąpiła, byłam pełna nadziei na lepszy wygląd.

Minęły trzy sesje i już mogę pochwalić się piękną brodą, niczym z filmu. Takie brody mają modelki i gwiazdy filmowe, po użyciu pewnie jakichś nici chirurgicznych, o których też czytałam. W końcu broda jest jędrna i napięta. Nie widać już podwójnego podbródka, który szpecił twarz. Nareszcie mogłam ukończyć moją misję poprawienia wyglądu i stylu życia z powodzeniem. Zwalczyłam ostatni mankament związany z moją poprzednią wagą. Teraz czuję, że żyję, jestem zadowolona i pewna siebie, jak nigdy wcześniej.

Więcej informacji na stronie: www.beautologyparlour.com.pl